Userbar związany z plemionami.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser116373
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser116373

Guest
Witam.

Kto mnie zna ten wie, że z grubsza ogarniam działkę grafiki. Dzisiaj siedziałem troszkę nad userbarem związanym z plemiona, np. profil gracza, plemienia i nie tylko.

Moje pierwsze userbarsy:
dybukobciete.png

dworek.png

legiobcita.png

image.php

sziser.png

black1d.png

3odafarmer.png

38starzyprzyjacielepaja.png

royallegendpaja40.png

maggregornys44.png

icantsleep.png

warningfarmerattakc.png

boydar997.png

savoj.png

tvsiczwatcher.png

ruszeniepospolite.png

onomato48vrs.png


Userbar jest nieco krótszy niż zwykle(300x19) z racji na to, że maksymalna szerokość w podpisie na forum wynosi 300px.

___________________________________


Jeśli ktoś chce abym wykonał taki userbar to proszę pisać :) Proszę podać tylko jakieś dane które mają być na nim umieszczone, najwyżej podać też kolorystykę lub też jakiś mały render(czyli ta drobna grafika, np. rycerz, czaszka) wrzucić. Mogę również połączyć kilka i zrobić animację(patrz mój podpis).
Do tego wykonuję większe sygnatury, avatary i godła, ale tutaj już pobieram drobną opłatę w postaci kilku pkt premium. Chętni pisać.


___________________________________

Proszę też o oceny :) Avatarami, sygnaturami zajmuję się dopiero od niedawna, więc jeszcze trochę mi brakuje aby osiągnąć doskonałe prace. Co innego jeśli chodzi o mapki :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja bym prosił :D Kolorystyka biało-niebieska.
Ma być napis Sziser S47
:)
 

DeletedUser146510

Guest
Fajne to :)
Poproszę: "RobięToDlaPlemienia" w kolorze brązowatym(taki jaki jest forum plemienia) aka HandlarzWioskami(srebrne tło) napisy takie, by nie gryzły się z tłem :)
 

DeletedUser116373

Guest
Dla Szisera:
sziser.png

Kod:
[URL="http://img23.imageshack.us/img23/3044/sziser.png"]http://img23.imageshack.us/img23/3044/sziser.png[/URL]

Jeśli coś nie tak to pisz. Poprawię, mam pliki robocze.


Robótka(nie chce mi się całego nicku pisać :p) zaraz coś dla Ciebie wykombinuję :rolleyes:
 

DeletedUser116373

Guest
RobięToDlaPlemienia łap:
dlaplemieniarobito.png


Nie wiem czy chodziło Ci o coś takiego.
Co do tego srebrnego to musiałem zmienić na czarny bo kompletnie nie współgrał z czcionka.
Druga sprawa to napis trochę długi :)

A i nie wiem czy może być ta czaszka, wrzuciłem co miałem pod ręka. Mogę też jakiegoś rycerzyka wstawić czy coś innego co bardziej przemawia za plemionami.


-----

Edit:
robitodlaplemienia.png


Zapomniałem dodać deseń, myślę, że teraz lepiej wygląda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja proszę o sygnaturke taką jak zrobiłeś dla Sziser tylko że napis BLACK2024 S48 lub Black2024 S48 zależy jak będzie lepiej wyglądało :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser116373

Guest
W tej czcionce nie ma małych liter.

A zmienić kolorystykę, render, czy wszystko tak samo jak u Szisera? :p Bo trochę głupio identyczny mieć ;)
 

DeletedUser

Guest
On i tak nie ustawił :) Kolorystyka może być czarno-biała ale nie czaszka ( coś podobnego do Szisera ), a render nawet nie wiem co to jest ale rób jak chcesz :p
 

DeletedUser146510

Guest
Dzięki :) Ja tam wymagający nie jestem i pasuje mi taki :)
 

DeletedUser

Guest
Dla Szisera:
sziser.png

Kod:
[URL="http://img23.imageshack.us/img23/3044/sziser.png"]http://img23.imageshack.us/img23/3044/sziser.png[/URL]

Jeśli coś nie tak to pisz. Poprawię, mam pliki robocze.


Robótka(nie chce mi się całego nicku pisać :p) zaraz coś dla Ciebie wykombinuję :rolleyes:

Dzięki wielkie. :)
 

DeletedUser

Guest
Paja mam jeszcze jedną prośbę ;) Możesz zrobić avek taki co mam tylko bez białego tła... sama plama :D
 

DeletedUser116373

Guest
blackplama.png

Proszę :)


Robię też konkretniejsze avatary, ale to niestety kosztuje :p
A userbar to zaledwie 10min roboty..
 

DeletedUser

Guest
Ja bym godzinę przesiedział, a wyszedł by mi trzy razy gorszy :D
 

DeletedUser116373

Guest
Wcale nie :) Góra pół godzinki. Wystarczy dać na początku odpowiedni gradient, potem deseń, napis, dodać drobną grafikę, zrobić prosty efekt szkła a na końcu ramkę dookoła :)

Jak coś to aminowany userbar też mogę zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki... Ja mam painta w 1 palcu :D A tak na serio to z jakiego korzystasz programu? Jak będe grał na innym świecie niż jest na sygnaturce to wtedy już ci zapłace :p
 
Do góry