Ulepszenie polityki prywatności

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
748
Drodzy Gracze,

Chcielibyśmy podziękować Wam za Waszą lojalność oraz zaufanie wyrażane podczas gry jak i interakcji z innymi graczami Plemion.
Dzisiaj chcielibyśmy jeszcze podnieść poziom tego zaufania i poinformować Was o zmianach w naszej polityce prywatności.

Dlaczego wprowadzane są zmiany?

W tym roku na całym świecie wprowadzane są nowe przepisy dotyczące ochrony danych, wraz z wejściem w życia rozporządzenia o ochronie danych osobowych (GDPR, znanego w Polsce jako RODO) dla Unii Europejskiej, określającego nowe wymogi w celu zwiększenia ochrony praw do prywatności.

Aktualizacja polityki prywatności odzwierciedla wszystkie wprowadzone przez nas zmiany, które mają zapewnić, że Wasze prywatne dane będą przechowywane w jak najbezpieczniejszy sposób podczas korzystania z naszych serwisów.

Na czym polegają zmiany w polityce prywatności? Kiedy wchodzą w życie?

Aktualizacja polityki prywatności ma zapewnić większą przejrzystość tego, jakie dane przechowujemy oraz dlaczego są one wymagane, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia z naszych gier.

Nowa polityka wchodzi w życie dzisiaj, 25 maja 2018 roku i można ją znaleźć tutaj.
// nieaktualne --- Obecnie tekst jest dostępny tylko w języku angielskim i niemieckim. Dla Waszej wygody wkrótce dostarczymy także wersję w języku polskim, o czym poinformujemy Was za pomocą odrębnej wiadomości (rozsyłanej w grze), gdy tylko będzie ona gotowa. --- nieaktualne //

Co to zmienia dla mnie? Czy wymaga to ode mnie jakiegoś działania?

Główna zmiana dla graczy polega na tym, że możecie teraz lepiej kontrolować dane przechowywane na forum i na koncie gry.

Jeśli chcecie przejrzeć i dostosować ustawienia zarządzania danymi, możecie to łatwo zrobić z poziomu ustawień konta (dla gry i dla forum).

Jest to całkowicie dobrowolne i udostępniane dla Waszej wygody.

Jeśli macie jakieś pytania w tej kwestii, to dajcie nam znać.

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
748
Zgodnie z zapowiedzią informujemy, że tekst zaktualizowanej polityki prywatności jest już dostępny w języku polskim. Znajdziecie go pod tym linkiem.

Pozdrawiamy
Wasz Plemiona Team