Ukrywanie wojsk w raportach

  • Rozpoczynający wątek Unpre
  • Data rozpoczęcia

Czy warny za ukrycie wojsk powinny być zniesione ?

  • Tak

    Głosy: 22 34,4%
  • Nie

    Głosy: 42 65,6%

  • W sumie głosujących
    64
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Podczas ataku przeciwnego plemienia na moje i obronie wioski to chyba normalne ze ukryje wojska zamiast pokazać czego i ile w niej jest, wiec wg. mnie warny za " zamazywanie " raportów powinny być nie ważne. Wiec wg. Was powinni usunąć ten zakaz czy nie ?

ps. Za fałszowanie raportów itd. jestem dalej za warnami w razie czego : ))
 

DeletedUser75292

Guest
W takim razie po co pokazywać taki raport na forum?
Nic to nie wniesie a serwer się obciążą:)
 

DeletedUser

Guest
Z tym obciążeniem serwera to może i lekka przesada;P

Ale pomysł bez sensu. Po co wstawić raporty na FO jeśli nie chcesz pokazać tam swoich wojsk?
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. Jest dobrze, a tak jak kolega napisał, takie raporty tracą sens.
 

DeletedUser

Guest
W takim razie po co pokazywać taki raport na forum?
Nic to nie wniesie a serwer się obciążą:)

Serwer się obciąży tak samo jak od zwykłego postu więc nie przesadzajmy. Po za tym akurat zwykli userzy nie powinni się tym przejmować. Forum jest dla Was więc korzystajcie z tego co oferuje w pełni. Kwestie serwisowania i hostowania zostawmy adminom i technikom.

Co do tematu.

Umieszczanie raportu bez pokazania wojsk agresora czy też obrońcy mija się całkowicie z celem. Po to jest tamten dział by "podziwiać" atak lub obronę. Jeśli nie mamy danych na temat stanu militarnego jednej ze stron nie możemy tego zrobić. Argumenty, że pokazując stan swoich wiosek odkrywamy się są nieuzasadnione bo forum "Pojedyncze najazdy" jest de facto po to by się pochwalić.
 

DeletedUser93204

Guest
jestem na nie.

Skoro ktoś chwali się atakiem bądż dobrą obroną to niech pochwali się wszystkim a nie tylko jak agresor/obrońca traci wojsko.
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie, to już lepiej w ogóle nie pokazywać raportów! :eek::eek::eek:
 

DeletedUser121859

Guest
Głos na nie, to już lepiej w ogóle nie pokazywać raportów! :eek::eek::eek:

popieram po to sie wkleja rapki żeby sie pochwalic np offem.

ukrywajac wojska poprostu nie wiem czy atakował ktoś np deffem bo też sie może zdarzyć, dobrze jest jak jest
 

DeletedUser

Guest
Głos na nie - nie chcesz, nie pokazuj. Jeżeli na prawdę chcesz pokazać raport bez zdradzania swoich wojsk to po prostu go zostaw i nie wiem wstaw go po miesiącu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry