Ujednolicenie regulaminu.

Jesteś za?

• tak

Głosy: 29 85,3%
  • nie

Głosy: 5 14,7%

• W sumie głosujących
    34
  • Głosowanie zakończone .

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Nic regulaminowego ani OWH-owego (z przyczyn technicznych za to zabronione są nicki zbudowane jak maile), ale przeszkodą może być zajętość nicku (użytkownik o tej samej nazwie może być tylko jeden w skali całego produktu, natomiast Grzegorzów Brzęczyszczykiewiczów w rzeczywistości może być >1) ;)

// ps. no i w regulaminie gry jest ZALECENIE, by nie podawać nadmiernej ilości danych (ze względów antywłamaniowych) :p

Tryup

Chłop
Ja mam takie tylko pytanie w 2020 zakładam nowe konto.

Zygmunt Kopciński (oczywiście taki przykład)

Albo niech będzie Sharon Nisher

Albo Paweł VII(jeszcze nie bylo takiego papierza)

W 2025 okazuje się że nieznany nikomu Zygmunt Kopciński zostaje prezydentem. Co wtedy? Przecież ja nawet podczas zakładania nicku nawet nie wiedziałem że taki ktoś istnieje.

Albo w 2025 Sharon Nisher z RPA zostaje laureatką nagrody Nobla niech będzie że pokojowej.

Albo w 2028 nowy papier przyjmuje imię Paweł VII

Rozumiem naruszenie naruszenie....
OK czy suport wtedy bezpłatnie zmieni mi nick?

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
W 2025 okazuje się że nieznany nikomu Zygmunt Kopciński zostaje prezydentem. Co wtedy? Przecież ja nawet podczas zakładania nicku nawet nie wiedziałem że taki ktoś istnieje.

Albo w 2025 Sharon Nisher z RPA zostaje laureatką nagrody Nobla niech będzie że pokojowej.

Albo w 2028 nowy papier przyjmuje imię Paweł VII

Rozumiem naruszenie naruszenie....
A czemu niby? Ktoś by cię w takiej sytuacji chyba musiał posądzić o szarlataństwo albo podróże w czasie :D

metal1596

Łucznik
Witam dlaczego w roku 2020 dostałem bana za nick który ustawiłem w roku 2016 który według regulaminu z roku 2016 był legalny
Czy w plemionach nie istnieje podstawowa zasada prawa: Prawo nie działa wstecz ? @Lukasz032 @kmic

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Nie znam sprawy i nie zamierzamy rozpatrywać spraw tego typu publicznie, bo każda sprawa jest indywidualna. Zgłoś się poprzez system supportowy :)