Ułatwienie dotyczące bb-codes.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15292
  • Data rozpoczęcia

Czy według ciebie to dobry pomysł??

  • Tak!!

    Głosy: 11 30,6%
  • Nie...

    Głosy: 9 25,0%
  • Tak, ale bym coś jeszcze zmienił/dodał.

    Głosy: 4 11,1%
  • Temat jest bez sensu.

    Głosy: 12 33,3%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser15292

Guest
Mam taką propozycję, aby np. jak jest bb-code do gracza, to jak najeżdża się myszką to pojawiało się np. coś takiego:

pkt.: xxxxxxx
Wioski/a: Poland...
scętruj karte

Czyli jakaś mała tabelka... coś w rodzaju jak jest na mapie.... tylko żeby można było wchodzić na mape i zobaczyć położenie...

Według mnie to dobry i ułatwiający gre sposób.
Co wy na to??

chodzi o to że jak jesteś w mapie to jak najedziesz na wioske to pokazuje ci sie ile koleś ma pkt i w jakim jest plemieniu i jakie współżędne...
tak też mogłoby być jak na przykład w plemieniu jest bb-code do gracza i jak najedziesz na niego to ci sie pojawi podobne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11086

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

Mam taką propozycję, aby np. jak jest bb-code do gracza, to jak najeżdża się myszką to pojawiało się np. coś takiego:

pkt.: xxxxxxx
Wioski/a: Poland...
scętruj karte

Czyli jakaś mała tabelka... coś w rodzaju jak jest na mapie.... tylko żeby można było wchodzić na mape i zobaczyć położenie...

Według mnie to dobry i ułatwiający gre sposób.
Co wy na to??

chodzi o to że jak jesteś w mapie to jak najedziesz na wioske to pokazuje ci sie ile koleś ma pkt i w jakim jest plemieniu i jakie współżędne...
tak też mogłoby być jak na przykład w plemieniu jest bb-code do gracza i jak najedziesz na niego to ci sie pojawi podobne...

i po co to komu??mi wystarczy to co teraz jest.niemcy tego nie wprowadzą!!nie!!nie!!nie!!!a co do sondy 2 i 4 opcja to to samo!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

a po co może jeszcze google zainstalujemy i będziemy tam szukać i w grze będzie nam sie wtedy wszystkie dane wyświetlałyby nasz dom rodzina ...

Temat bez sensu
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

Wszystkie ułatwienia w tej grze moim zdaniem powoduja że ta gra traci smak. jestem na NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

przecież to tylko mniej klikania by było :cool:
dla mnie może być, koniecznie nie musi
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

Wszystkie ułatwienia w tej grze moim zdaniem powoduja że ta gra traci smak. jestem na NIE

Zgadzam się.. Ta gra jaka jest, jest dobra i to co w niej jest niech zostanie, inne dodatki nie potrzebne...:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

Co Ci szkodzi kliknac na niego..uwazam ze temat jest bez sensu
 

DeletedUser9404

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

już był taki temat:mad:.wszyscy byli za.a to było tak

[p]gracz[/p]
i tp
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

nie potrzebne jest takie ułatwienie...jak ktoś chce sobie zobaczyć to niech sobie poszuka... =)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ułatwienie dotyczące bb-codes.

temat bez sensu.....to jest w grze nie potrzebne
 
Status
Zamknięty.
Do góry