TW2 - forum, ilość graczy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser201980
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser201980

Guest
Witam serdecznie,
Po długiej przerwie wróciłem ponownie do gry i skusiło mnie aby pograć w TW2. Mam dwa pytania:
1. Ilość graczy. Zauważyłem, że w TW2 gra strasznie mało graczy. Domniemam, że stan jest spowodowany płatnościami ? Czy może jakiś inny czynnik zniechęca graczy do dwójki ?
2. Forum TW2. Nie mogę się w ogóle zarejestrować, ponieważ wyskakuje błąd a tymczasowym zawieszeniu nowych rejestracji. Druga sprawa to fakt, że forum jak i gra umierają... Nie rozumiem dlaczego twórcy postanowili wprowadzić te mikropłatności zamiast systemu z jedynki czyli kont premium i asystentów... Dziwna polityka.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Forum TW2. Nie mogę się w ogóle zarejestrować, ponieważ wyskakuje błąd a tymczasowym zawieszeniu nowych rejestracji.
To akurat spowodowane jest tym, że rejestracja na forum idzie przez grę, więc skorzystać trzeba z opcji "rejestracja" na pasku szybkich linków, zamiast tej w oknie logowania :)

Domniemam, że stan jest spowodowany płatnościami ? Czy może jakiś inny czynnik zniechęca graczy do dwójki ?
To jeden z czynników, ale nie jedyny. Plemiona (te oryginalne) zostały zbudowane ze społecznością jako pierwszym i głównym czynnikiem łączącym Graczy. Gracze nie są już więc często jakimś bytem totalnie anonimowym - odbywają się spotkania Graczy w plenerze, również ogromny nacisk kładziony jest na opinie Graczy. Właśnie ze względy na to "community" przy Plemionach jest wciąż - i będzie - ogromna rzesza "starych" Graczy. Sam zaczynałem grę jeszcze za czasów świata 7 :)
 

Obywatel Leszcz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.514
Nie graj w dwójkę
Po kilkuletniej grze tam mogę śmiało to odradzać
Poprzez powszechne boty, mnożenie barb na serwerach i niepełnosprawnego supportu który robi co chce jak chce i kiedy chce jedynka to niebo

Pozdrawiam Wysłannice.
 
Status
Zamknięty.
Do góry