Turnieje Forum vs Reprezentacja -dyskusje, terminy, itp

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182454
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182454

Guest
witam czy będzie taki turnej co ostatnio fajna sprawa zorganizować takie cos
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Zostawiam ten temat do dyskusji o turniejach, ale proszę nie spamować za bardzo. Drugi zakładam tylko do publikowania wyników turniejów. Będzie zamknięty więc proszę o podawanie wyników i składów drużyn do mnie na pw.
 

DeletedUser171672

Guest
No mógłby być :D Fajnie by było zagrać z jakimiś dobrymi składami :p
 

DeletedUser182454

Guest
to niech administracja cos zrobi i pomyśli o takim turnieju
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Najbardziej odpowiednią osobą do omawiania tego typu sprawy jest kapitan reprezentacji
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser182454

Guest
ale mi chodzi o turniej co zaczoł się w tate swięta co były te nagrody do wygrania
 

DeletedUser169458

Guest
Turniej składający się z 4 osobowych drużyn - tak jak były mistrzostwa Polski. Tylko zwykły turniej. Nie głupi pomysł :)
 

DeletedUser170024

Guest
Takich turniejów powinno być zdecydowanie więcej zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją, ale nikomu nie chce się ich organizować :)
 

DeletedUser

Guest
Ale tu chodzi o ten turniej co w tam tym roku był każdy zbiera swoje składy 4 + rezerwowych i są eliminacje i tak dalej :)
 

DeletedUser

Guest
Dobry turniej rundy co 2 tygodnie zbierać swoją ekipę i grać ( 5 składów ) po 4 osoby i jazda ... :)
Nie koniecznie dla wszystkich żeby nie przeszkadzali ...
 

DeletedUser155263

Guest
jak bedzie turnije to moge pyknac ; ) przyda sie forum jakiśmocny zawodnik :D
kurde goscie mojego poziomu i slabis w repce co to sie stało :)

ceiter danielek juz na was nie mogepolegac . niktz was nie dal mi znac ze taki mecz sie odbedzie :* bym wczoraj zagrał
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
537
Witam!


Tego typu treningi zostają odwołane. Jako iż większość osób nie rozumie inicjatywy tego typu treningów Reprezentacja będzie ćwiczyła tylko w swoim gronie.Taka inicjatywa miała na celu ćwiczenie a nie napinanie się. Jako iż są napinki treningów nie będzie póki co.

Pozdrawiam
 

DeletedUser153746

Guest
Przegrywacie? i koniec? miałem nie komentować już tego wszystekiego ale co wy robicie to się poprostu nie da.. Wielu osobom pisałem jak to jest każdy popiera ale dalej myślcie "czarne czarne białe białem" koniec z tym, każdy ma szanse? Dobraliscie graczy hmm co nie byli nigdy nawet na treningu? Ja rozumieme ze ja jestem wykluczony? gdzieś to jest napisane? nie liczy się gra juz zespołowa... tak pewnie myśle o sobie tylko spoko spoko, zawsze grając pojedynek z wami grałem pod forum pełnią możliwości i nikt myśle ze ze skadu tego nie zaprzeczy... skonczyłem dość wysoko... na 4 meczy repka przejeła mnie raz ... z mojem winy? nie powiedział bym:) powodzenia wszystkim którzy zamierzają się dalej bawić w kotka i myszkę... ja i tak myśle że umiejetnościmi co do tej gry dorównuję najlepszym:) a to że nie wygrałem w Tw total co wy na to bardzo patrzycie to kwestia tego że nie lubie czegoś takiego... chcecie się zmierzyć zapraszam.... i wiele wiecej bym napisał o waszych przekrętach.. ale co tam. Zdrowie waszę w gardła nasze.
 
Do góry