Turniej Mikołajkowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182378

Guest
Drodzy Gracze!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w Turnieju Mikołajkowym na serwerze szybkich plemion, który odbędzie 4,5 i 6 grudnia.
W tym czasie rozegrane zostaną 4 rundy, każde nagradzane odpowiednimi punktami (szczegóły w opisach rund). Każdy punkt jest już gwarancją nagrody!
Najlepsi zawodnicy turnieju po jego zakończeniu otrzymają pakiet nagród, którego zawartość będzie tajemnicą do samego momentu ich otrzymania.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć punkty?
Należy dołączyć do rundy turniejowej i zająć miejsce w czołowej dziesiątce, a po zakończeniu 4 rundy zgłosić się do supportu poprzez zgłoszenie, gdzie podsumujemy Wasze punkty i następnego dnia będziecie mogli cieszyć się z Mikołajkowej Niespodzianki.
Prosimy pamiętać aby w zgłoszeniu podać świat gry, na wypadek gdyby niespodzianka miała dotyczyć jakiegoś przedmiotu do inwentarza. W końcu z niespodziankami nigdy nic nie wiadomo...
Zaplanowane rundy można zobaczyć ->tutaj<-
Rundy turniejowe wyglądać będą tak:

Rundy Mikołajkowe rozpoczynają się 4 i 5 grudnia o godzinie 18:00, a 6 grudnia, o godzinie 17:00.

Pamiętajcie, że największe szanse na dobry wynik macie w grupie, wszystkie rundy będą dopuszczać możliwość 4 osobowych plemion, dlatego też taką liczebność ekip polecamy.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału i życzymy najwyższych wyników!

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora: