trudniejszy świat

co myslisz o 'trudnym' świecie

  • tak, to byłoby ciekawe :)

    Głosy: 52 47,3%
  • nie, za trudne :(

    Głosy: 31 28,2%
  • nie mam zdania

    Głosy: 14 12,7%
  • tak, ale dodał[a]bym...

    Głosy: 13 11,8%

  • W sumie głosujących
    110
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak polecisz w topki i wyczyścisz okolicę to chociażby bardzo ktoś chciał to nie da rady tego zrobić :) A rano można by było troszkę murka podbudować i mieczyki za surkę zdobytą nocą.
 

DeletedUser

Guest
Ja bardzo chętnie bym wyruszył... :p
Dobrze że by nie było jeszcze śpiocha, jak ja go nie lubię..;/
 

DeletedUser133169

Guest
Idealny to jest teraz Specjal. Ukłon w stronę adminów;]
 

DeletedUser

Guest
Hmm, już dość dawno nie było chyba świata z regułą zagrody. Pomysł ciekawy, aczkolwiek nie zagrał bym na takim świecie. W ankiecie nie głosuję;)
 

DeletedUser109506

Guest
gdyby istniał taki świat hm...
to nie dla mnie
ale przeciw nie jestem
 

DeletedUser

Guest
hardcode? to dal ludzi co siedzą 24/7 a nie dla dobrych graczy... wtedy każdego da się zjechać, a plemiona to nie wszystko :p
 

DeletedUser135553

Guest
Według mnie Pomysł jest dobry i konkretny
dla graczy bardziej zaawansowanych
ale pragnę zauważyć że jest nadal dość
duża ilośc graczy dla których stanowiło by to
duży problem.
 

DeletedUser130509

Guest
Jestem na tak ale dodał bym jeszcze co do preferencji świata brak możliwości zastępstwa i ochrony początkowej ale morale bym zostawił lecz z obniżonymi progami. No i prędkość świata 3 :)

Na takim świecie to mógłbym się ponaparzać :)

@ Nie rozumiem osób które głosują na nie :) Za trudny świat dla was? Po prostu nie grajcie tam i już.


w 100% sie zgadzam wielu graczy malo samemu poswieca czasu na gre sławny nero:^^ (mój autorytet) ma tak : w ciągu dnia sam jest moze pare h online reszte wykonują zastępcy ^^
 

DeletedUser

Guest
Hmm, już dość dawno nie było chyba świata z regułą zagrody. Pomysł ciekawy, aczkolwiek nie zagrał bym na takim świecie. W ankiecie nie głosuję;)

nom, zagralbym sobie z regula, na sp mi sie ona bardzo spodobala, wiec czemu nie na wolnym :)
 

DeletedUser133783

Guest
No ja chetnie bym zagrał w plemiona na swiecie 42;d xD ahhh
Marzy mi sie predkosc swiata 2^^
Bonus nocny 0.00 do 6.00
Zasieg szlachcica do 40h hardcore;d
Taki typ dla no life;d Mmmmm xD MYsle ze moze juz powinien wystartowac ten swiat;d Nie musi byc typowo taki jak ja mowie.. Ale ale 42 musi byc xD
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
s42 ruszy ok. marca (tak przeczuwam).
Po za tym pozostaliby na tym świecie tylko najwytrwasli.

Głos na...hm....NIE :rolleyes:
 

DeletedUser20307

Guest
to niest opcja hardcore,tylko wersja gry dla no-lifów :p

dokładnie ;)

z hardcore to niewiele ma wspólnego - ale powiedzmy sobie szczerze
że zmiana zasięgu szlachcica też nie ma sensu - bo może zlikwidujemy w ogóle limit?
i gracz z 1000 wiosek puści sobie szlachtę 10 kontynentów dalej gdzie gracze dopiero zaczynają i ich poprzejmuje ;-)

a i nie zagłosowałem w ankiecie bo nie ma tam odpowiedzi NIE tylko jakieś dziwne kombinacje..
 
Status
Zamknięty.
Do góry