Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

pippin

Miecznik
Wynik reakcji
82
Dla wszystkich moich fanek, zwłaszcza tych dociekliwych, jestem zmuszony wystosować informację iż nie wybieram się na mistrzostwa świata plemion w Rumunii i nie zagram, z powodu umotywowanych rasowo obaw, że ktoś mnie tam okradnie.

Można mnie za to obserwować na świecie 182, gdzie zaliczam ostatnio wyśmienite występy z najwyższej półki.

Pozdrawiam i bojkotuję ten turniej,
Pippin.
 

pippin

Miecznik
Wynik reakcji
82
Czyli na te chwile Ja+Hardcore, Pippin odpada - reszty prosil nie bede^.^
Nie no ja żem jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, zawsze mogę w ostatniej chwili zamówić prywatny samolot do Rumunii i ograć tych cyganów jak młodych. Ale musiałaby paść korzystna oferta, ja w pierwszym składzie i z opaską kapitańskom to minimum, gaża wstępna 100. 000 żappsów, po więcej info kontaktujcie sie z moją agentką Deska Surfera.

meow
 

SoczekPiS

Pikinier
Wynik reakcji
6
PipPin, widze Twoj nowy avatar i dochodze do wniosku, ze juz chyba ze zwiadow wrociles... A gdzie Twoja agentka, pewnie robi zdjecie?? ^.^
 

JakNieJaToKto

Chłop
Wynik reakcji
1
Cześć. Mam zamiar wystartować. Robi ktoś pro ekipę? :) Tylko sami doświadczeni gracze oczywiście. A może ktoś chętny na coplayera? Gadanie, że wynik jest już ustawiony to trochę słabe. Poprzedni turniej miał mały minus z możliwością przeniesienia wioski po starcie i to dało przewagę niektórym graczom, którzy później łykali darmówki. Ale tutaj widzę, że zostało to już poprawione. Nic dziwnego, że Rumunia wygrała jak wystartowali grubo chyba 3 mocnymi plemionami, a później grali w 7-8 osób na koncie. Pisać na PW jak ktoś chętny. Pozdrawiam.
 

Maxi

Chłop
Wynik reakcji
14
Jak ktoś ma jakąś konkretną ekipę i szuka ludzi to piszcie, chętnie wbije wraz z kumplem :)
 
Do góry