Treningi Mchamera

Gawryluk

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.237
Moi Drodzy, z przykrością pokasowałam Wam posty dotyczące tematyki eu, ale to nie jest dział przeznaczony na takie dyskusje. Chcecie rozmawiać o innych grach, składać zamówienia zakupowe czy umieszczać filmiki z zorzą polarną, jak ćwiczycie etc.- zapraszam do Karczmy Globalnej.
Załóżcie sobie temat o innych grach i spamujcie na zdrowie, ale nie tutaj.

Tu możemy rozmawiać o treningach @Mchamer

Inpetto

Pikinier
Wynik reakcji
57
Jak wyszedł trening Mchamerowi bronienia fejków? Będą z niego i jego coopa grajki?

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.173
@Kreduś a co mają statystyki do tego tego jak się postrzegamy lub jak oceniamy przeciwników.
Jeśli będziesz cały świat bronił na mobilu puszczał nie wiem 80% przez co będziesz mieć kiepskie RO to znaczy że słabo bronisz ?
Nie zauważyłem jeszcze żeby któryś z graczy co mieli okazję się zmierzyć z nami jechał po nas jak miksa i cała reszta tych noobów.
Pomyśl dlaczego? Widzę jak atakujecie i pozostawia to wiele do zyczenia takie są fakty. Dziś też się nie popisaliscie a nasze plemiona dzieli przepaść potencjału. I to kolejny fakt. Jak już powiedziałem przyjdź zmierz się ze mną, będziesz mógł wtedy oceniać.
A i nie chciałbym żebyś używał takich tekstów do mojej partnerki bo raczej ona Ci nie ubliża.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Młot na AgentaM60

Szlachcic
Wynik reakcji
4.623

Na akcji 5.05 ubiłeś koło 48 offów, a na następnej 137. Przy czym w trakcie drugiej wyszedłeś z plemienia. Miałeś 169 wiosek, praktycznie większość po naszej stronie lub w bezpiecznym miejscu. APO Ciebie nie biło. Na trzeciej akcji już nie byłeś w plemieniu więc takich statów nie mam. Generalnie na tej pierwszej akcji to większość tych offów było przypadkowo wysłanych z konta BHAKa (nie wysyłałem na RC, żeby uniknąć blokad), a już na drugiej gdzie dostałeś więcej offów się wyłożyłeś i wyszedłeś z plemienia. Takie są fakty.
Tutaj masz realne podsumowanie Twojej gry. Były jeszcze raporty z ubijania Twoich wojsk na obrzeżu jakbyś się bronił obroną na mobilu, ale były w formie linku do zarchiwizowanego forum.
To jest typowy Mchamer dostanie trochę fejków, obroni trochę offów, trochę przepuści, zrobi dwie odbitki i myśli, że jest kozakiem, a potem go otaczają i znika ze świata.

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.173
No właśnie doszliśmy do sedna, zawsze wygląda to podobnie na koniec zostaje otoczony i w końcu ubity. Stąd się wzięło moje powiedzenie, "przyjdź nie zapomnij wziąć ze sobą całego plemienia". Jak już mówiłem staty niewiele oddaja. Popytaj graczy co sie że mną bili poproś o wypowiedz i mówię to mając świadomość jak jestem odbierany mimo to nie boje się tego zaproponować. Był taki jeden i stwierdził że przyprowadzi. Chyba się zgubił po drodze bo już ponad rok i nie mogą dojść xD

@Kreduś jeszcze jedno odnośnie moich wypowiedzi, robię to głównie po to żeby skupić na sobie jak największą uwagę wroga bo wiem że jestem w stanie przyjąć duzo więcej od większości graczy, więc każdy off który przez to wyląduje na mnie jest offem mniej na moich plemiencow
Jak wyszedł trening Mchamerowi bronienia fejków? Będą z niego i jego coopa grajki?

Zostawiłem Wiki do dyspozycji pół zagrody deffa w razie jakby jednak coś leciało reszta u plemiencow ;)

Do góry