Tina- raczkujący grafik

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser166358
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser166358

Guest
Hej. Photoshopem posługuję się od dzisiaj.

oto moja pierwsza praca:

user_image.php


Dodana ramka, dodany napis(ze ściągniętej czcionki) + usunięty napis z obrazka, który edytowałem.

Właściwie to 10 minut roboty.


Nic specialnego, praca pewnie i do wykonania w paincie, ale nie założyłem tego tematu by się chwalic, tylko po to, by robic innym godła. Takie avki, jak ten- zrobię za darmo. Byc może w przyszłości, gdy się podszkolę, będę brał za avki jakieś PP- teraz jednak chce się wytrenowac jedynie.

Więc jak potrzebujecie avat- piszcie tutaj. Wklejajcie zdjęcia, które mam obrobic, co ma się znaleźc, a postaram się coś stworzyc.

No i prośba do profesjonalistów. Oceńcie moją pierwszą pracę krytycznym okiem i powiedzcie co mógłbym poprawic
 

DeletedUser122807

Guest
Nie jestem profesionalistą a raczej bardziej zaawansowanym amatorem, ale możesz pobawić się bardziej filtrami, uzyć jakiś efektów, ja akurat jestem zwolennikiem napisów bardziej wtapiających się w tło.
 

DeletedUser166358

Guest
A Twoja sygna była tworzona z kilku obrazków? :)

I tak przy okazji, jak byś mógł, to zapodaj jakieś tutoriale, które uczą takiego bawienia się filtrami itp. Aha- mam PS CS5, zrobiłem cracka. A to karalne, no nie?
Jakie mogą byc konsekwencje?
 

DeletedUser122807

Guest
Sygna to nic trudnego, kilka warstw nałożonych na siebie + zabawa filtrami, ja chyba 1 tutek tylko oglądałem i to do gimpa, net nie pozwala na dłuższe oglądanie filmów bo limit mały, wpisz nazwe programu + tutoriale w google i Ci się pojawi.
 
Do góry