The Szumix vs mistrz4444

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192828
  • Data rozpoczęcia

Kto Wygra?

  • The Szumix

    Głosy: 9 60,0%
  • mistrz4444

    Głosy: 6 40,0%

  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
51916055629005272184.gif




ide spac, paint mi cos nie chce wrzucic wszystkiego wiec dam to jutro.Nitro takie zasady były z tym deffem ponoć.Sami sie pytaliśmy Iowenda i mistrza jak to ma być ale Iowned nie wiedział a mistrz chyba nie chciał sie bic off na off.Zreszta nawet go nie robił.Screeny wrzuce jutro z rankingami tez tylko innego painta załatwie (bo ten mi nie chce wkleic całej strony :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Niewiem co to byl za pojedynek... xd Na jakis hardcorowych zasadach :) No ale graty szumix ;)
 

DeletedUser180001

Guest
2x atak szumixa po odrobionym offie w parę minut, oczywiście mistrz mówił, że już przegrał bo wtopił offa.




Tak było o 20.00



20.59 zostało tak:

2059GIF_ssxswrh.gif


Szumix top 1 RA, Mistrz top 1 RO, chyba więcej nie trzeba pisać.
Mistrz wyskoczył, z tym jak Szumix stracił offa, pisał, że wygrał i poszedł po ataku fullem na niego.
Potem Szumix go przejął.
Takie są realia.

Najbardziej bekowe było to, że przeciwnicy nie mieli niby afa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192828

Guest
Powiem tak Mialem się wycofać z pojedynku poniewaz wiedzialem że nie będę grał z komputera ale grałem na tel na apce na danych komórkowych ci którzy grali kiedyś na apce to wiedzą jak to działa.Af nie działal lagi były jako pierwszy wtopiles offa a ja ci później rozwalilem deffa nie zdążyłem cie podbic przez ten internet jakbys grał na moim miejscu to pewnie nic bys nie ugral,ramajad słabego tego deffa uklepales,szumix niby mnie pokonakes ale patrz jak ja grałem,a jak ty.
 

DeletedUser185744

Guest
Ja może w repce nie jestem ale ten wasz pojedynek to jakiś żart chyba ;P
Po różnicy w pkt ramajada którą zrobił w 1h widać że barby były dobrze rozwinięte, pewnie jeszcze eko sobie zwiększone ustawiliście. Dodatkowo z tego co widze po rapku włączone mieliście nowe przedmioty rycerza wiec graty dla deffowcow za slaba obrone bo nie wiem co za logika robić katy + piki + troche lk do farmy i offem robionym w rownym czasie sobie agresor by mogl ;P

Kolejna sprawa to jaki ten pojedynek mial sens kiedy def zostawialiscie w wiosce? ^^
Jeden deffowiec mogl zrobic 10k defa w czasie kiedy drugi zrobilby go 12k i taka sprawiedliwosci, o tym ze kontry, kliny itp widze chyba byly zbedne i nawet nie uzyte ;P

Ogólnie to dobrze widzę ze w offie było 8900 toporów? :p

Czyli 3100 lk ( 3100 x 4 = 12400 ) + 8900 topa + 400 taranow ( 400 x 5 = 2000 ) = 23 300 miejsc w zagrodzie, do tego 3 grube to juz 23 600 miejsc w zagrodzie, czyli zagrode miales na 31 czy co? :D
 
Wynik reakcji
2.976
Powiem tak Mialem się wycofać z pojedynku poniewaz wiedzialem że nie będę grał z komputera ale grałem na tel na apce na danych komórkowych ci którzy grali kiedyś na apce to wiedzą jak to działa.Af nie działal lagi były jako pierwszy wtopiles offa a ja ci później rozwalilem deffa nie zdążyłem cie podbic przez ten internet jakbys grał na moim miejscu to pewnie nic bys nie ugral,ramajad słabego tego deffa uklepales,szumix niby mnie pokonakes ale patrz jak ja grałem,a jak ty.
Nikt Ci nie kazał grać na tel..

--------------------------------------------------------------

Kensey, nie było nowych przedmiotów tylko stare. Nie wysłałem 8900 topora tylko 6900. A deffa to on chciał zostawiać w wiosce. Według mnie to było bezsensu ale dobra i tak mu to rozwaliłem.
 

DeletedUser180001

Guest
*MiStRz*4** napisał:
ramajad słabego tego deffa uklepales,szumix niby mnie pokonakes ale patrz jak ja grałem,a jak ty.

I tak byś się nie przebił więc po co miał być większy ?
Robiłem na koszkach 25 a potem odpuściłem, bo nie grałeś nic jakieś 20 min, stałeś w pkt więc, potem trochę ck i starczyło by spokojnie xd
Obiliczałem deffa na full offa, by szumix mógł walnąć bez przeszkód, zresztą myślałem, że potem tego deffa będziemy odsyłać a wy sobie na deffa wjeżdżacie to sorry.
Ha ha ha, ty coś chyba wymyślasz, nie wjechałeś w szumixa, mi nie padł cały deff a po drugie to jakiego ty go miałeś, bo chyba 2x mniejszego od mojego współplemieńca.
Zagraj kiedyś na kompie, a nie wmawiasz, że ty i iowned nie gracie tego, zresztą sam pisałeś, że nie masz wymaganego offa jak szumix miał pełną zagrodę wtedy.
Dogadałem się z Iownedem bo nie wiedziałem czy szumix ma atakować czy nie, jak nie masz wojska.
Nie doszliśmy do porozumienia więc szumixowi mówiłem by się wstrzymał.
Po drugie mieliście do siebie kratka w kratke na mapie, śmiał bym się jak by deff nie doszedł na czas.
Twoje zachowanie, jak szumix wtopił , to ty mówiłeś, że po grze czy coś , a na szczęściu 0.00 by się przebił, ech zrobił swoje.

Kensey w każdej barbarce było max surka, ja wysyłałem po 150/200 lk na full surowce i spichlerz po 3 min na 112k zapełniony był.
Co do ilości jednostek offa wyjaśniłem na górze.
My (deffowcy), sami nie wiedzieliśmy jak ma się to potoczyć, ja usłyszałem tylko, że mistrz nie wie i deffa mialiśmy zostawiać w wioskach xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry