Temat dla wybranych :P

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 401 77,4%
  • Nie

    Głosy: 74 14,3%
  • Do dopracowania

    Głosy: 43 8,3%

  • W sumie głosujących
    518
Status
Zamknięty.

DeletedUser27357

Guest
Pomysł dobry... Pomógł by nawet w tym, że jak załóżmy 5 osób organizuje ataki na gracza, to cały czas wyskakuje niebieskie słoneczko, bo oni napisali coś w temacie który cię nie dotyczy. Ewentualnie można zrobić ukryte forum, no ale taka opcja byłaby lepsza. Na tak.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o tworzenie nowej opcji na forum plemienia to na NIE.
Niepotrzebna komplikacja .
Natomiast rozwiązaniem tego "problemiku" było by rozbudowanie Książki adresowej a konkretnie funkcji Plemię
Tam widział bym możliwość wpisania nicków z automatu dla graczy w zależności od przyznanych im praw czyli :
Całe plemię
Założyciel plemienia
Administracja plemienia
Dyplomacja
Zaufani
 

DeletedUser

Guest
i co...chcesz ugrzęznąć w dziesiątkach PW ? Jedyną alternatywą dla tego pomyślu mogło by być wiadomości konferencyjne, które jednak mnie jakoś nie pociągają - ale lepsze niż nic.

Forum gry jest ciągle zbyt ubogie w stosunku do przyjętych standardów tego typu narzędzi. Chylę głowę mimo wszystko deweloperom bo plemiona i forum tej gry i tak całkiem ładnie się prezentują w porównaniu do innych tego typu gier. No ale cóż...musimy ciągle motywować naszych kochanych administratorów gry i ich kolegów z dewelopmentu do ciągłego rozwoju gry :DDD

Odwołując się ponownie do TEGO pomyślu to według mnie lepsze mimo wszytko jest przyznawanie dostępu pojedyńczym graczom na poziomie całej zakładki forum a nie pojedyńczych tematów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser135398

Guest
<- sugeruje nie dawać im prawa do zaufanych i po kłopocie, właśnie po to została stworzona ta opcja, tylko dla ZAUFANYCH . Nie twórzmy kilku opcji mających ten sam cel. Bo sie w końcu pogubisz i nie będziesz sam sobie ufał.

nie masz do końca racji... w niektórych przypadkach, są sprawy, że ufasz graczom, ale nie dajesz im praw zaufanych, bo uważasz, ze nie ma tyle doświadczenia, by wypowiadać się w takich sprawach.
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie. Choć ja u siebie stosuję zasadę ze poziom zaufany jest poziomem zwyczajnym i większość graczy go ma. Jeżeli jakiś gracz sie obija i nie mam twardych dowodów ze jest lojalny to traci status gracza zaufanego i traci dostęp do wiekszości zakładek zwiazanych z planowaniem ataków itp.
 

DeletedUser

Guest
dobre ale wystarczyło by dodać jeszcze jedną opcję mamy:

ogólną
zaufani
i ukryte

to są opcje w grze wystarczyło by dodać opcje ogólna nie dla wszystkich i zapewne masz sprawę załatwioną

dlatego jestem na dopracowanie tego tematu cztery opcje naprawdę dobrze można wykorzystać i zrobić z nich dobry pożytek a nawet przysłowiowego kreta wykryć

nazwa opcji oczywiście do zmiany to tylko moja taka sugestia
 

DeletedUser146510

Guest
Powiem, co myślę:
Co do pomysłu, jestem na nie, zwykle predzej czy później do plemienia trafi kret, dlatego staraj się jak najwięcej rzeczy załatwiać poza forum.
Co do zaufanych:
To był trafny pomysł, bo jedno forum można przeznaczyć tylko dla rady, a drugie dla np. dowódców GSR (daję tylko przykład)

Ogółem jestem na nie. Dla chcącego nic trudnego pogadać poza plemionami. Szkoda roboty Adminów
 

DeletedUser96857

Guest
pomysł dobry... ale już coś takiego mamy :D
Prawo: zaufany członek :D Po co dodawać do każdego ważnego tematu ludzi, którzy będą mogli go przeczytać, kiedy można dać niektórym prawo dla Zaufanych i utworzyć specjalne zakładki na forum - widoczne tylko dla nich :)

równie dobrze ktoś może wpaść na pomysł z ukrytym forum... tzn zrobić kolejne, jeszcze bardziej ukryte :p
wtedy założyciel jak nie będzie ufał całej radzie utworzy specjalną zakładke do której będą mieli dostęp radni "wyższego szczebla" :p



No bo wiadomo jesli np tajne info dla rady ukrywamy na zufanym albo ukrytym a nie chcemy pokazywac im tych zakladek to wybieram coś takiego i mamy z głowy!




PS: Jestem na tak ;]
 

DeletedUser

Guest
na NIE, czemu? takie są uroki tej gry, tak jak kiedyś, szpieg w mieście by poinformować o planach i wojskach by można było się zabezpieczyc, a jak szpieg został wykryty to go zabijano (tutaj się atakuje) lub wywalało z miasta (tu z plemienia) a do sklepu każdy miał dostęp, ie członkowie wybrani miasta, to chyba wystarczający argument dla którego nie należy go wprowadzać
 

DeletedUser

Guest
właśnie, a nowi ludzie w mieście nie mieli do tego dostępu, a szpieg podsłuchał to... zresztą, wiecie że to bzdura, szpieg w końcu i tak zdobędzie wasze zaufanie i tyle z tego
 

DeletedUser96857

Guest
właśnie, a nowi ludzie w mieście nie mieli do tego dostępu, a szpieg podsłuchał to... zresztą, wiecie że to bzdura, szpieg w końcu i tak zdobędzie wasze zaufanie i tyle z tego

Po 1 plemię to nie miasto!Po 2 Plany wojenne to nie to samo co plotki , że ktos kupił kota!
 

DeletedUser

Guest
Po 1 plemię to nie miasto!Po 2 Plany wojenne to nie to samo co plotki , że ktos kupił kota!

czyli w miastach nie było władców, wojsk, strażników itd. ??? JAK SZPIEGA SIĘ ZŁAPAŁO TO SIĘ GO WIESZAŁO LUB DO WIĘZIENIA WSADZAŁO, A TUTAJ MU WIOSKI PRZEJMUJESZ LUB ROZWALASZ! DLA CIEBIE NIE WYSTARCZAJĄCY BO NIE MOŻESZ SIĘ POGODZIĆ Z MYŚLĄ, ŻE POMYSŁ NIE PRZEJDZIE I KONIEC, WIĘC SE ODPUŚĆ I WIĘCEJ NIE WRACAJMY DO TEJ SPRAWY!
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie zamiast dodawać opcję przedstawioną przez autora tematu lepiej dodać kolejny stopień wtajemniczenia.

Jak na razie jest ich 3 co i tak myślę że, można efektywnie wykorzystać i wtedy jest jak najbardziej wystarczające.

Kolejna sprawa że, dobry szpieg wszedł by nawet do tego "super zabezpieczenia" w rozumieniu autora.
Często szpieg ma więcej zaufania u "góry" plemienia niż uczciwy user bo taka to już jest funkcja.

Zaznaczam do dopracowania bo jestem trochę rozdarty gdyż, to ma też swoje plusy ale i minusy.
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie na nie. Krety były zawsze. Nie wyobrażam sobie gry bez nich. To taka tradycja :D
 

DeletedUser

Guest
Najważniejsze szczegóły akcji i tak omawia się na PW wraz z tymi, z którymi akcję się przeprowadza. Więc opcja zbędna, na nie:p
 

DeletedUser

Guest
Przydatne dla młodych plemion, nie jest zła propozycja ale mało pomocna i mało ważna dla doświadczonych graczy.
Ogólnie można dac na tak i tak kliknę, lecz to kosmetyczna propozycja jakich wiele.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł znakomity..;)
Znacznie ułatwiłoby komunikację między kilkoma wtajemniczonymi w akcję graczami. No bo jeżeli planuje się akcję we dwóch to wiadomo, że na priv, ale jak już jest więcej zainteresowanych to trzeba na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry