Temat dla wybranych :P

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 401 77,4%
  • Nie

    Głosy: 74 14,3%
  • Do dopracowania

    Głosy: 43 8,3%

  • W sumie głosujących
    518
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dokładnie, wystarczy opcja zaufany członek, komuś nie ufasz bądź jest nowy, to nie dajesz takiego prawa i nie czyta co planujesz. Była by to rzecz która już jest od dawna w grze...
 

Izyk The Great

Miecznik
Wynik reakcji
22
Oczywiście na TAK - szczególnie przydatna sprawa przy organizacji małych akcji przez np 4 graczy, którzy mogą ustalić pewne sprawy na forum zamiast na gg :D
 

Izyk The Great

Miecznik
Wynik reakcji
22
Już jest tak owa funkcja- zaznacz zaufany członek i problem ot tak znika :)
Oczywiście, że jest funkcja zaufany człowiek, tylko że przy małych grupach zaangażowanych w pewne akcje nie spełnia ona tutaj swej roli.
Jeżeli również wprowadzona została by możliwość "ignorowania niektórych tematów" to byłoby to dopełnieniem wykorzystania możliwości zakładania tematów tylko dla wybranych członków.
Dlaczego?
No chociażby dlatego, że dając funkcję zauf. człon. dajmy na to 15 graczom, będą oni reagowali na słoneczko (aktywność na forum) w tematach, które ich nie interesują, bo w jakąś akcję, będzie zaangażowanych tylko 30% graczy.
Poza tym - jeżeli byłaby możliwość zakładania tematów tylko dla niektórych, to w pewnym zakresie mogłaby ona zastąpić funkcję ignorowania tematów... dlaczego ? Jeżeli np. w karczmie będzie jakiś dziwny temat, który nam nie odpowiada, to dany gracz mógłby napisać do administracji o wyłączenie go z tej "grupy odbiorców" i nie musiałby sprawdzać na forum np. tematu w którym jest odliczanie. :cool:
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Mieszasz tu dwie sprawy, forum dla "wybranych" a aktywnością w niechcianych tematach.
Powracając do pierwszej kwestii, jeśli zaangażowane jest 10 członków to niech piszą na gg, skype- już dwie propozycje poddałem. Twoja propozycja powiela już istniejące rozwiązania. Druga strona medalu jest taka, że np. 5 graczy rozbiera wroga a 7 innych wspiera kogoś na froncie. Dobrze jest wiedzieć co i jak w obu grupach. Powiem tak, powielasz już to co jest. Jeśli nie uargumentujesz tego w bardziej przekonywujący sposób to nie ma problemu.
 

Izyk The Great

Miecznik
Wynik reakcji
22
Mieszasz tu dwie sprawy, forum dla "wybranych" a aktywnością w niechcianych tematach.
Powracając do pierwszej kwestii, jeśli zaangażowane jest 10 członków to niech piszą na gg, skype- już dwie propozycje poddałem. Twoja propozycja powiela już istniejące rozwiązania.
Nie mieszam, tylko pokazuję, że takie rozwiązanie może rozwiązać 2 problemy (postulaty, propozycja czy niech to ktoś nazywa jeszcze inaczej jak chce).
Pewnie że można to uzgadniać na gg czy przy wykorzystaniu skype i tak się robi... a dlaczego - bo gra nie oferuje takiej funkcji...
Jeżeli taka funkcja byłaby dostępna, nie potrzebne byłoby wykorzystywanie innych narzędzi ()jak sam napisałeś, więc o jakim powielaniu funkcji pisałeś ?

Druga strona medalu jest taka, że np. 5 graczy rozbiera wroga a 7 innych wspiera kogoś na froncie. Dobrze jest wiedzieć co i jak w obu grupach.
Przepraszam, ale co ma piernik... Przecież dana osoba mogłaby być "zapisana" na oba tematy ... chodzi raczej o to, żeby ci, których dany temat nie dotyczy, nie musieli być zmuszani (reagując na słoneczko) do sprawdzania tematów na forum , które ich nie dotyczą...

Powiem tak, powielasz już to co jest. Jeśli nie uargumentujesz tego w bardziej przekonywujący sposób to nie ma problemu.
No więc ja powiem tak - nie ma możliwości wybiórczego zakładania tematów dla ściśle określonych kilku grup (a nie jednej jak np. zaufani).
Nie ma również możliwości ignorowania wybranego tematu. Zatem nie można mówić o jakimkolwiek powielaniu. :)

Na zakończenie - zawsze można powiedzieć, że nie ma problemu , tylko dlaczego nie można zastosować rozwiązania, które popiera ponad 77 % ankietowanych podczas gdy przeciwnych jest 14 % ?
Przecież jeżeli pomysł zostałby zrealizowany nikt nie zmuszałby tych 14% osób do korzystania z tego rozwiązania, zaś 77 % osób byłoby zadowolone z tego rozwiązania :D
 

DeletedUser91810

Guest
Odświeżam swój temat
@topic
JEST TO BARDZO DOBRY POMYSŁ warto go wprowadzić ale jak widać się nie chce


do moderatora: Też post zostanie skasowany i dostanę blokadę na 5 dni?
 

DeletedUser163071

Guest
ja powiem tak, u mnie w plemieniu wszystko ustala się na pw(cel, termin itd) tylko wyniki akcji podaje się na forum :)
więc dla mnie to obojętne ale daje na TAK :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry