Taktyka - poradnik

  • Rozpoczynający wątek wrrr1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mógłby jakiś wybitny gracz napisać jak zacząć grę na szybkim z wioską 2k pkt oraz drugi , z wioską 36 pkt ? .
Zastanawia mnie to , wczoraj grałem jak grałem . Wydawało mi się , że idę bardzo dobrze . Miałem na początku 170 LK i 300 pkt bodajże po czym patrze jak Roni zaatakował mnie w tym samym czasie mając 700 LK i 740pkt .

Wiem , że jest już jeden na forum jednak on mi zdecydowanie nie odpowiada ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169941

Guest
Sam do tego możesz dojść ;] tylko zależy to od stylu jaki preferujesz;]
 

DeletedUser153746

Guest
Mógłby jakiś wybitny gracz napisać jak zacząć grę na szybkim z wioską 2k pkt oraz drugi , z wioską 36 pkt ? .
Zastanawia mnie to , wczoraj grałem jak grałem . Wydawało mi się , że idę bardzo dobrze . Miałem na początku 170 LK i 300 pkt bodajże po czym patrze jak Roni zaatakował mnie w tym samym czasie mając 700 LK i 740pkt .

Bo nie wiem cy o tym wiesz ale jak wcisniesz F13 to na plemionach dostajesz 6k topa 3klk i 300 tarana:)

A na poważnie to od 2k
na poczatek lk do 30 farmimy cały czas produkujemy lk tylko potem jak mamy juz 100 lecimy ratek do 25 przy 300lk mozna topory zaczac jak juz mamy ratek to lecimy koszary stajnie no nie wiem 15 20 minimum jak chcesz bardziej w offa iśc to 18 23 gdy trzeba to zagrode i do pałacu jak juz mamy to postawione;p

od 26pkt eko eko i jeszcze raz eko do około 10 8 1 zaczynami piki z 50-100 stopnowo oczywiście....
jak jest duzo farm to 10 10 15 i stajnie i wszystko w lk jak mniej to mozna leciec nawet 18 18 21:) ale trzeba umieć grać bo technika jest trudna bo praktycznie nie mamy woja tylko eko:) ale nie liczy sie wojo bo kontry łatwo sie robi:)

Pozdrawiam mam nadzieję ze pomogłem
 

DeletedUser167483

Guest
Ja jestem wybitnie słaby, więc nie powiem.

Najlepszy jest ego sum deus. Zapytaj go, chętnie Ci pomoże. :)
 

Deleted User - 7388697

Guest
Najlepsze jest polakume on najszybciej offa stawia na świecie hahahah
 

DeletedUser160705

Guest
Sprobuje swoich sil dzisiaj o 20h. Ale mnie zastanawia, czy farmienie z AF duzej roli nie pelni ...
 
Do góry