Szybsze Światy

Dyskusja w 'Propozycje dotyczące gry' rozpoczęta przez użytkownika DeviliShadow, 14. Sie 2019 o 13:41.

Poleć tę stronę

?

Jesteście Za?

1. Tak

93,8%
  2. Nie

6,3%
  1. DeviliShadow

DeviliShadow Lekki Kawalerzysta

Docenione treści:
    247
    Przychodze z bardzo prosta propozycja, otóż chciałbym aby zaczęły powstawać szybsze światy, światy z prędkością 8 bądź 10. Dzięki temu urozmaicimy nieco Plemiona i dużo graczy wróci by spróbować szybszego grania ;) Światy byłby zupełnie normalne, wyróżniała by je tylko większa prędkość jednostek, więcej surowców z eko i szybsza budowa z rekrutacja. Bardzo chciałbym na takim świecie zagrać. Bo szybkie to szybkie, trawaja zazwyczaj 3 godziny a ja chciałbym by taki świat trwał pół roku bądź nawet rok ;) Sa specjale, ale one powstają raz na x czasu a fajnie by było gdyby takie światy wychodziły co około 4msc

2. Opu Nui

Opu Nui Chłop

Docenione treści:
    2
    Szybkość 8-10 to może być trochę za dużo. Moim zdaniem wystarczyłoby 4-6 . Ogólnie jestem za.

kamilyyy i DeviliShadow lubią to.
  3. DeviliShadow

Docenione treści:
    247
    6 myślę dobry wybór ;)

4. koan

koan Miecznik

Docenione treści:
    16
    4x najbardziej optymalna predkosc. ;]

5. DeviliShadow

Docenione treści:
    247
    Wolne będzie.. Ja bym wolał 6, będzie wtedy większa dynamika gry

6. Marseusz

Marseusz Pomocna Dłoń Pomocna Dłoń

Docenione treści:
    87
    Jakby można było robić akcje pełnym potencjałem raz na 7 dni to ja byłbym szczęśliwy:)

DeviliShadow lubi to.
  7. DeviliShadow

Docenione treści:
    247
  8. kmic

kmic Mamuś Plemion (III) Plemiona Team Opiekun Projektu

Docenione treści:
    294
    Sporo normalnych światów trwa obecnie rok lub niewiele dłużej. Świat 6x szybszy trwałby 6 krócej, więc marne szanse by przetrwał dłużej niż kwartał. I właśnie dlatego światy o takich parametrach startują jako Special, przeznaczone dla specjalnych osób, które są przygotowane na kilkadziesiąt dni życia z ryzykiem, że jak pójdą pod prysznic, to po powrocie mogą już nie mieć konta (bo 6x szybsza szlachta zdążyła w parę minut przejąć ich wioski)...
    Żadne głosowanie nie ma tutaj sensu, bo prędkość większa niż 2 na normalnych światach nie wchodzi w grę.

9. koan

koan Miecznik

Docenione treści:
    16
    Dlaczego nie wchodzi w gre? Przeciez od strony technicznej to 2 machniecia ogonem, drobna poprawka w skrypcie.
    Teraz gram na swiecie z predkoscia 1,4 i wcale nie jest on 1,4 x krotszy, wiec nie istnieje korelacja miedzy szybkoscia a dlugoscia swiata, o jakiej wspomniales.

A odnosnie samej szybkosci - wiele lat gralam w podobna gre, gdzie szybkosc wojska wynosila okolo 4x szybkosci Plemion, nawet kolegow stamtad na Plemiona pozapraszalam, ale wielu nie chce grac, bo sie wojsko za wolno wlecze = nuda.
    Z predkoscia 4x spokojnie da sie grac, zyc, jesc, spac, pracowac i chodzic do szkoly.
    6x to juz faktycznie za szybko i dla hardkorow, ale z 4x moglibyscie zrobic eksperyment i sprawdzic, jakie bedzie zainteresowanie i opinie graczy.
    Na chwile obecna nawet na 2x gdzie mozna by bylo pograc trudno trafic, bo albo sa z ograniczonym farmieniem, albo bez pp czy bez flag, a nie po to gracze je zbieraja, zeby potem nie moc uzywac, chcac zagrac na szybszym swiecie.

10. DeviliShadow

Docenione treści:
    247
    To prędkość 4, która była by tez ciekawa, ona już jest możliwa @kmic