Szybka odpowiedz

  • Rozpoczynający wątek Lester-X
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł ?

  • Tak ,jestem za

    Głosy: 8 72,7%
  • Nie ,jestem przeciwny/a

    Głosy: 1 9,1%
  • Tak ,ale coś bym zmienił/a

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 18,2%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje aby na to forum dodano nową funkcje "Szybka odpowiedz".
Znajdowała by się pod wszystkimi postami w wątku ,Ułatwiło by to korzystanie z forum a szczególnie odpowiadanie w tematach.
Jest to na większości for.
Okno szybkiej odpowiedzi wyglądało by tak samo jak zwykłe okno pisania wiadomości :)
Co wy na to ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybka odpowiedz

Hmmm no dobra aby nie bylo ze admin jest taki zuy,daje wam w/w mozliwosc,o ikonie pasujacej do stylu pomysle pozniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybka odpowiedz

To może niech ktoś powie jak to się używa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybka odpowiedz

Przy ikonkach PW lub Edytuj i cytuj masz nową ikonkę ,klikasz na nią i możesz pisać w tym małym okienku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybka odpowiedz

To prawda , to bardzo przydatne i dzięki za wyjaśnienie tego od razu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybka odpowiedz

tiaaa, a najfajniej, ze admin, wprowadzil to zaraz po pierwszym poscie, nie czekajac na odpowiedzi uzytkownikow. pewnie akuart mial pod reka i nie musial sie wysilac. fajnie jest wprowadzic propozycje bez wiedzy co o niej mysla inni. nie twierdze, ze sama funkcja jest zla, ale sposob wprowadzenia tragiczny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szybka odpowiedz

Widze,ze zawsze znajdzie sie czarna owca jedna na 100 ktorej chocby nie wiem co to nie dogodzisz...ech ci malkontenci...
Co do pomyslu to jezeli uznam,ze faktycznie jest przydatny to go wprowadzam w zycie.Gdy uznam,ze pomysl moze byc wprowadzony aczkolwiek nie jest to niezbedne,czekam na opinie uzytkownikow.
Jest jeszcze jedna ewentualnosc,gdy pomysl ktory zostal poddany dyskusji juz zostal wczesniej przeze mnie przemyslany i odrzucony,wtedy rowniez o tym informuje zamykajac temat poniewaz dalsza dyskusja jest zbedna.
Ten pomysl zostal rozpatrzony pozytywnie a wiec dalsza dyskusja rowniez jest zbedna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry