Szukam poradnika na świat bez farmienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser164635
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser177535

Guest
Nie no, taki pro gracz i poradnik?

Klepiesz eko. Potem wojsko. Potem pałac. Przejmujesz wiochę. Ostatni punkt możesz pominąć, bo i tak do niego nie dotrwasz.
 

DeletedUser184576

Guest
Coś ode mnie.

Najlepiej na początek iść w ECO zgodnie z questami związanymi z rozbudową tartaku/cegielni/huty żelaza oraz w podobnym czasie postaw sobie koszary zgodnie z questem to da ci trochę surowców za wykonanie questa. Następnie stawiaj kuźnie czyli ratusz musisz mieć na poziomie 5 to da ci też jakieś surowce. Potem radzę iść w eco i robić questy z wojskie tam jakieś mieczniki i pikinerzy(wykonaj questa z murem przy okazji). Następnie dalej ECO tak do 15 poziomów oraz podbudowywanie swojego wojska Offa czy Deffa żeby nie zostać skasowanym przy samym początku gry. Dalej wydaje mi się, że każdy kto trochę gra w plemiona wie co robić. Chyba najlepiej skupić się na ECO robić je ciągle, trochę murek i wojsko żeby nie paść szybko. Eco 24/24/24 i można zajmować się pałacem, choć można poczekać jeszcze trochę do około ECO 26/26/25 coś takiego i dopiero teraz robić Pałac.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Coś ode mnie.

Najlepiej na początek iść w ECO zgodnie z questami związanymi z rozbudową tartaku/cegielni/huty żelaza oraz w podobnym czasie postaw sobie koszary zgodnie z questem to da ci trochę surowców za wykonanie questa. Następnie stawiaj kuźnie czyli ratusz musisz mieć na poziomie 5 to da ci też jakieś surowce. Potem radzę iść w eco i robić questy z wojskie tam jakieś mieczniki i pikinerzy(wykonaj questa z murem przy okazji). Następnie dalej ECO tak do 15 poziomów oraz podbudowywanie swojego wojska Offa czy Deffa żeby nie zostać skasowanym przy samym początku gry. Dalej wydaje mi się, że każdy kto trochę gra w plemiona wie co robić. Chyba najlepiej skupić się na ECO robić je ciągle, trochę murek i wojsko żeby nie paść szybko. Eco 24/24/24 i można zajmować się pałacem, choć można poczekać jeszcze trochę do około ECO 26/26/25 coś takiego i dopiero teraz robić Pałac.

Pozdrawiam.

No ty najwyraźniej nie wiesz co robić
 

Kamis1408

Łucznik
Wynik reakcji
227
Eh,prosy się znalazły...

Nie chce mi się dokladnie opisywać,ale gram eko do 28/28/28.
Przy około 15tych poziomach podnoszę ratusz do 10.Po drodzę robie koszary i jakiś tam żelazny deff.Zależy od plemienia ile.Później stopniowo wraz z eko podnoszę ratusz do 20.
Jak już mam okreslone eko stawiam koszary 15-17,stajnie 8-10 i zaczynam lecieć w kuźnie.
Ofa zaczynam robić dopiero po skonczeniu klikania eko.
Po skończeniu budowy kuźni mam off 1500/700/150. Zapewne jeden z większych w okolicy.
Ważne jest też,aby wiele nie "fikać" do sąsiadów.Pierwsze skany robimy dopiero gdy mamy pałac/grubasa.
A i nie opłaca się robić karety.Najlepiej zgadać się z sąsiadami i wspolnie przejmować,ewentualnie na dwóch grubasów.
Cele wybieraj rozsądnie.Nie patrz na pkt,a na eko w danej wiosce.Nie bój się skanować mocniejszych od siebie.
Warto też obserować sąsiadów.Jeśli komuś skoczyło RO,RA to prawdopodobnie będzie łatwym celem-wtedy wkraczamy hehe:D
W sumie start jest trudny,poźniej już z górki.Jak będziesz myślał to szybko wykreujesz się na najmocniejszego zawodnika w okolicy.

Być może troche chaotycznie napisane,ale coś tam można z tego wynieść.


Żeby nie było,że tylko teoria.Grałem tak na s91.Od startu świata po dziś dzien jestem na pierwszej stronie rankingu punktowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry