Szpieg

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser92643
  • Data rozpoczęcia

Jak ???

  • Tak

    Głosy: 16 7,4%
  • Wymaga poprawek

    Głosy: 18 8,3%
  • Nie

    Głosy: 183 84,3%

  • W sumie głosujących
    217
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser92643

Guest
nazwa jednostki:szpieg
koszt w surowcach:2500 glina, 2000 drewno, 2000 żelazo
obrazek:kaptur czarny zamiast twarzy czarny kolor kaptur pod lekkim kontem w lewo
rekrutowany:w koszary
wymagania:ratusz 15lvl, kuźnia 15lvl, schowek 10lvl.
koszt badania:1000 glina, 500 drewno, 500 żelazo
informacje: atak-150,obrona-0, przeciwko łucznikom-0, kawaleri-0, 1 minuta na pole, pojemność łupu-0
miejsce w zagrodzie:1
działanie:jednostka zwiadowcza wchodzi w pojedynek tylko z innymi szpiegami jeśli wygra przynosi wiadomości ile jednostek jest w wiosce oraz jakie są poziomy budynków.Jeśli wygra może zniszczyć dowolny budynek w wiosce wroga o 2lvl jaki budynek ma zniszczyć szpieg ustawiamy przy wydaniu ataku w okienku potwierdzenia ataku.


Szpieg to bardzo szybka jednostka potrafi niszczyć budynki wroga lecz nie umie się bronić.
 

DeletedUser94723

Guest
- 'Szpieg'? Czy nie bawisz się w 'Ikariam' ?
- Hmmmnn.. Śmierdzi mi tu zwiadowcą..
- Od niszczenia są katapulty i nie sądzę aby taki 'Szpieg' zniszczył 2lvl'e.

Ogólnie: DNO.
 

DeletedUser92643

Guest
- 'Szpieg'? Czy nie bawisz się w 'Ikariam' ?
- Hmmmnn.. Śmierdzi mi tu zwiadowcą..
- Od niszczenia są katapulty i nie sądzę aby taki 'Szpieg' zniszczył 2lvl'e.

Ogólnie: DNO.

Nie nie bawię się w Ikariama.
Napisałem "jednostka zwiadowcza".
 

DeletedUser94723

Guest
Nie nie bawię się w Ikariama.
Napisałem "jednostka zwiadowcza".

Dobrze, cieszę się, ale pomysł ściągnięty z Ikariama.

Tak? Wspaniale! Tylko, że ślepy nie jestem. Po co dwie jednostki zwiadowcze skoro starczy jedna? Omg..
 

DeletedUser

Guest
To nie jest zwykła jednostka zwiadowcza xD Umie robic bum budynkom :p A od kiedy z bombami szpiedzy latali :p? Takie Jamesy Bondy :p
 

DeletedUser

Guest
Kolejna odpowiedź na NIE. Dlaczego?
- od tego jest zwiad
- niszczenie budynku o 2 lvl za pomocą szpiegów to jakaś hipokryzja, szpieg miałby poruszać się tempem 1 minuta na pole, wy rekrutujesz w wiosce całą zagrodę szpiegów i możesz dookoła w bardzo szybkim tempie rozwalać wszystkim wioski. Można by było zamiast przejmować wioski i rekrutować wojo mieć samych szpiegów i wszystkich innych graczy po prostu systematycznie niszczyć. Beznadzieja!!!
 

DeletedUser107616

Guest
bez sensu jest ten pomysł... Każdy by robił mass tych jednostek troche offa i szachte i by przejmował wioski. Wyobrażasz co by sie dzialo w nocy wstajesz rano a tam zamist kilkuset pkt. kilkanaście. za pomysł 0/0
 

DeletedUser93933

Guest
Pomysł jest zły.
Chcesz niszczyć czyjeś budynki to wysyłaj katapulty.
Do szpiegowania masz już zwiadowców, więc to jest moim zdaniem niepotrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł nie przemyślany..są zwiadowcy, są katapulty. Po co szpieg...?
 

DeletedUser

Guest
Ale ciekawie wygladaly by akcje na gracza ;)

3 zagrody szpiegów i szlach za nimi :D:p


-5/10
 

DeletedUser92643

Guest
Po przejrzeniu komentarzy

POPRAWKI
KOSZT: 50.000 każdego surowca
miejsce w zagrodzie: 100-proszę nie mówić że ma 100 głów czy coś w tym stylu
PRĘDKOŚĆ:1 godz. na pole
INNE INFORMACJE: można mieć tylko 5 szpiegów na świecie,szpieg niszczy budynek o 1lvl,szpiega można tworzyć tylko co tydzień-żeby nie było maxs niszczenia:cool:
 

DeletedUser

Guest
Przeczytałeś odpowiedzi wyżej? Na NIE! są zwiadowcy od szpiegowania i katapulty i tarany od niszczenia.
 

DeletedUser110417

Guest
Jestem na nie ponieważ szpieg to by było to samo co zwiadowca.A każdy wie że wielu graczy nie chce już nowych jednostek.
 

DeletedUser107140

Guest
Bezsensu.
Czemu na świecie nie może być takich 10 szpiegów? W ogóle po co nam to? Szpieg walczy tylko z innymi szpiegami? Leo, why? Takie pomysły są jedynie zmorą tego forum, przyczyniając się do powiększania już i tak dużego spam'u.
 

DeletedUser

Guest
Jest to jedynie połączenia tar/kat ze zwiadowcami, nie potrzebne połączenie, bo oddzielnie te jednostki lepiej działają.
Jestem na NIE
 

DeletedUser107616

Guest
Po przejrzeniu komentarzy

POPRAWKI
KOSZT: 50.000 każdego surowca
miejsce w zagrodzie: 100-proszę nie mówić że ma 100 głów czy coś w tym stylu
PRĘDKOŚĆ:1 godz. na pole
INNE INFORMACJE: można mieć tylko 5 szpiegów na świecie,szpieg niszczy budynek o 1lvl,szpiega można tworzyć tylko co tydzień-żeby nie było maxs niszczenia:cool:

O mój boże nie nie i jeszcze raz nie najpierw przemysl pomysł a pozatym gdzies bylo napisane ze niemcy nie maja zamiaru wprowadzac nowych jednostek a napewno takich głupich i nie przemyślanych. Do zamknięcia żebym więcej postów sobie na czyms tak marnym nie nabijał :D
 

DeletedUser111105

Guest
To nie jest zwykła jednostka zwiadowcza xD Umie robic bum budynkom :p A od kiedy z bombami szpiedzy latali :p? Takie Jamesy Bondy :p
 

DeletedUser

Guest
Może to szpieg terrorysta jest ;P Daruj sobie z tymi szpiegami bo wprowadzenie nowej jednostki w ogóle nie wchodzi w grę i to na pewno nie przejdzie.
 

DeletedUser111275

Guest
Dzieci co to juz bajek w telewizji nie ma???
co jest za sens w tworzeniu tematu ktory i tak nic nie zmieni??

www.kreskowka.pl osobiscie polecam Naruto :)
 

DeletedUser85083

Guest
a)Kopia z Ikariam (grałem więc wiem)
b)Po co "made in china" (nie dość że denne, to jeszcze podróba).

I to by było tyle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry