Szlachcic / pomoc

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22581
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?


  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser22581

Guest
Moją propzycją jest, aby wysyłając szlachcica jako pomoc można było nim atakować (tylko dla nas i naszego szlachcica).
Np. Mamy wioskę w której jest 3 szlachciców a chcemy zaatakować z innej a więc wysyłamy jako pomoc i możemy atakować...
Według mnie przydałoby się to w wioskach gdzie nie mamy pałacy a jedno pole od tej wioski jest "osada" do przejęcia...

PS. Głosuję na nie wiem żeby nie było "o głosuje tak na swój temat"

Proszę o komentarze i opinie oraz głosowanie!
Pozdrawiam - Sir Krzysztof IV
:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

Ja uważam że to nie jest najlepszy pomysł.. ;/ 5/10 To było by trochę nie tak ....
 

DeletedUser26557

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

podoba mi sie w mojej sytuacji mi sie to przyda zaznacze kropkami moje wioski

.to ta co mam w niej pałac



.w tej pałacu nie mam

. tą chce przejąć

i jakbym przesłał z tej co mam w niej pałac do tej co w niej niemam to przejmowanie tej wioski co che ją przejąć trwało by krutko

a więc jestem na TAK
 

DeletedUser19795

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

A ja jestem na nie, w sondzie przypadkowo zagłosowałem na tak. Pomysl sobie, gracz ok 300pkt ma dużo wojsk i kumpla a ten znajowy wysyla mu szlachcica w pomocy i sobie przejmuje wioske np 500 pkt i od razu skacza mu punkty.
 

DeletedUser22581

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

A ja jestem na nie, w sondzie przypadkowo zagłosowałem na tak. Pomysl sobie, gracz ok 300pkt ma dużo wojsk i kumpla a ten znajowy wysyla mu szlachcica w pomocy i sobie przejmuje wioske np 500 pkt i od razu skacza mu punkty.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania!
(tylko dla nas i naszego szlachcica).

Nie, że komuś wysyłasz tylko Twój szlachcic...
Ps. Jak można zagłosować przypadkowo i dać + rep?;):D Ale niech Ci będzie, że przypadkowo...
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

jestem na tak ... Mam taki problem na s13 :( Mam tam 9 wioch, tylko w jednej palac ... Bo ide raczej w wojsko, a nie pkt ! I jak chce przejac wioche np. 10 pol od grubasa, to wolałbym przeslac go do wiochy, z ktorej mam 3 pola ...
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

Jestem na NIE! Byłoby to za duże ułatwienie dla gracza. Pomysł średnio mi się podoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

Mnie się podoba. A to dla tego że np. mamy szlachtę w wiosce defowej i co teraz z tym zrobić?... Ja jestem na tak, zobaczymy jak reszta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

Jestem na TAK..
Nieraz spotkałem się z taką sytuacją, w której ten bajer przydałby mi się.

Ostatnio szlachcice szli mi 32 godziny :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

Jestem za tym żeby można bylo przesylać szlachcica między wioskami z palacem. Szlachcic przeslany z wioski A do wioski B móglby w wiosce B sie zakotwiczyć ,tzn zwolnil by zagrode w wiosce A i zapelnil w wiosce B.

Wiele razy musialem zniszczyć szlachciców w jakiejś wiosce ,bo potrzebowalem ich na innym froncie. A tak mozna by ich bylo poprostu przesylać
 

DeletedUser15555

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

Moim zdaniem mogłoby być na światach bez rycerza. Dlaczego?
Otóż z rycerzem szlachcic dojdzie do wioski, z której możemy atakować w 10 minut na pole, a sam by doszedł 35 min/pole. Za proste byłoby to.
Poza tym moglibyśmy atakować nawet z wioski mającej 100 pkt;)
 

DeletedUser24896

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

beznadzieja. dojdzie do tego, że słabszy gracz od Ciebie będzie miał więcej wiosek od Ciebie, bo będzie dostawał od kumpla "szlachcica gratis"....
Nie podoba mi się ten pomysł i jestem pewny że nie przejdzie
1/10
 

DeletedUser22581

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

beznadzieja. dojdzie do tego, że słabszy gracz od Ciebie będzie miał więcej wiosek od Ciebie, bo będzie dostawał od kumpla "szlachcica gratis"....
Nie podoba mi się ten pomysł i jestem pewny że nie przejdzie
1/10

Na prośbę Guisso wytłumaczę Ci to spokojnie....
Nasz szlachcic i TYLKO nasz jak wysyłasz do kogośinnego to działa normalnie jak inne wojsko ale TYLKO dla nas działa, że można nim atakować wysyłając jako pomoc...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

Jestem na nie- za duże ułatwienie dla agresora.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

BOŻE człowieku ile Ty masz lat??!!
Naucz się czytać ze zrozumieniem!!!

Na przyszłość radzę szkołę a nie plemiona bo wydaje mi się, że cztania ze zrozumieniem uczą w 3 klasie...!!!
Już drógi raz tłumacze, że to TYLKO dla nas!
Jezu...:mad:
PS.
A jaki pomysł z tąd przeszedł?
Jakieś przeszły, na pewno.
Nie drzyj się tak na wszystkich.. wyrażają swoją opinie a że usser nie zrozumiał, to po prostu mu wytłumacz, spokojnie. ^^

@topiC
Jest mi to obojętne. Przyda się, fakt, ale nigdy nie miałem takiej sytuacji a to pewnie przez to, że jestem niedoświadczonym graczem. ^^

Tak. ^^
 

DeletedUser430

Guest
Odp: Szlachcic / pomoc

No to jak ? Zamykamy?


Pomysł odpada za duże udogodnienie dla agresora
 
Status
Zamknięty.
Do góry