szlachcic a bonus nocny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser113407
  • Data rozpoczęcia

plus czy minus dla pomyslu mojego?

  • duzy plus

    Głosy: 7 17,9%
  • pomysl poprawny, bez rewelacji

    Głosy: 2 5,1%
  • bo ja wiem?

    Głosy: 4 10,3%
  • ciezko, ciezko mi sie to widzi

    Głosy: 12 30,8%
  • pomylenie totalne

    Głosy: 26 66,7%

  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser113407

Guest
witajcie,
na poczatku zaznacze ze jestem "weteranem" - 8 swiatow obcykanych , miliardy usmierconych wojakow, wiec prosze bez tekstow "5 post a sie madrzy":D

a zatem krotko i na temat propozycji:

atak szlachcicem w godz 8-24 - spadek poparcie o 20-35%
atak grubym na gracza realnego 24-8 (BONUS NOCNY dla Obroncy) - spadek poparcia 15-25%
atak grubym na barbarzyncow/koczownikow - spadek poparcie o 20 -35%
uzasadnienie: skoro bonus nocny ma wspomagac obroncow, to czemu nie mozna dolaczyc ku temu trudnosci w zdobywaniu wioski?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wystarczającą trudnością jest bonus obronny więc po co jeszcze wprowadzac coś takiego?
Normalny gracz który nie pracuje po nocy wyśle ataki ze szlachtą i tak żeby weszła po bonusie nocnym. Natomiast tacy co siedzą po nocach w pracy lub są studentami i kochają robic projekty po nocach i tak będą łowic wioski bez obstawy i nic nie zmieni tego czy dasz spadek poparcia tyle czy tyle. Poprostu albo więcej razy polatasz albo więcej szlachty będziesz musiał zrobic. Pomysł niepotrzebny utrudniający jedynie życie. Bo jak masz pustą wioskę a w nocy ktoś ją przeskanuje jak będziesz spał to i tak pewnie ją stracisz :p
 

DeletedUser

Guest
czyli teraz będę musiał słać 7 grubasów by mieć pewnośc przejęcia wioski
dziwny z Ciebie weteran skoro taką ilością grubych dysponujesz i jesteś w stanie uśmiercić w jednym ataku 4 grubych jak pierwszych 3 przejmie wieś
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie pomysł totalnie nie do zaakceptowania...

Istnieje coś takiego jak nocne manewry podczas większych akcji i nie mam ochoty nigdy robić 6-7 grubych żeby przejąć 1 wioskę.
 

DeletedUser100256

Guest
Popieram zdanie Sylwka.

Zbyt męczące i monotonne byłoby wysyłanie tylu szlachciców.

Co do ilości. Nie jest pewne po ilu atakach wioska byłaby twoja. Wysyłając 3 szlachciców w 95% [przepraszam ale zgaduje] wioska nie zostaje przejeta a 4 szlachcic ją już przejmuje.

Wysyłając 7 szlachciców to przy wielkim farcie mogę przejąć wioske w 4-5 atakach a wysyłając 7 ataków jest spora szansa iż kilku z nich zginie.


Po co to komu?
 

DeletedUser

Guest
Popieram zdanie Sylwka.

Zbyt męczące i monotonne byłoby wysyłanie tylu szlachciców.

Co do ilości. Nie jest pewne po ilu atakach wioska byłaby twoja. Wysyłając 3 szlachciców w 95% [przepraszam ale zgaduje] wioska nie zostaje przejeta a 4 szlachcic ją już przejmuje.

Wysyłając 7 szlachciców to przy wielkim farcie mogę przejąć wioske w 4-5 atakach a wysyłając 7 ataków jest spora szansa iż kilku z nich zginie.


Po co to komu?

4 szlachcic nie przejmuje wioski może obniżyć poparcie do 20 lub ją przejąc ale nie ma pewności
 

DeletedUser100256

Guest
Napisałem przecież że przy wielkim farcie i nie 4 a 4-5 szlachcicami.
 

DeletedUser

Guest
4 szlachcic nie przejmuje wioski może obniżyć poparcie do 20 lub ją przejąc ale nie ma pewności

Jak to 4 grubych nie przejmuje ? :D
pamiętam gdzieś ktoś kiedyś wrzucił takie wyniki odnośnie szans na przejęcie wioski, 3 grubych miało chyba 4% wiadomo najwięcej % miało 4 grubych
 

DeletedUser

Guest
I nast propozcyja dotycząca obrońcy - to już nudne i chore. Obrońca ma m.in 2 rzeczy, a atakujący 0. Gdzie tu sprawiedliwość ??!!


Topic: Dla mnie niestety nie -> Uzasadnienie powyżej.
 

DeletedUser

Guest
Tylko utrudni grę, takie coś tylko w poniesie za sobą konsekwencję nudzącej się gry. Na nie!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry