Szczątki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15509
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myslicie?

  • Dobry pomysł! Warto go wypróbowac!

    Głosy: 152 46,3%
  • Do bani! NIe potrzebujemy czegoś takiego!

    Głosy: 92 28,0%
  • Dobry pomysł, lecz trzeba go troche poprawić!

    Głosy: 84 25,6%

  • W sumie głosujących
    328
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

Całkiem całkiem tylko że może zamiast 10% 50% tylko co jeżeli agresor nie będzie miał jak wziąć surowców:D
 

DeletedUser16005

Guest
Odp: Szczątki

moim zdaniem pomysl bardzo dobry:D ale brakuje np drewna... czyli ze jeszcze za np. zabiego lekkiego kawalerzyste dostaje sie iles tam...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

Całkiem całkiem tylko że może zamiast 10% 50% tylko co jeżeli agresor nie będzie miał jak wziąć surowców:D

A jak łupu nie ma gdzie brać, bo jest w wiosce za dużo? Nie biorą, więc część zostanie i przepadnie.
 

DeletedUser12271

Guest
Odp: Szczątki

Pomysł dobry jednak należy go troszke dopracować.

Pozdrawiam Kuch
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Szczątki

niech sie w koncu tutaj wypowie ktos z wyzszych sfer!!!!!!
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Szczątki

Jestem za, ale byłbym za np. 5%, a nie 10% czy nawet 50% co widziałem w którymś poście.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

Jestem całkowicie na nie!!!
1)Żelaza nie będzie sie opłacalo wydobywać
2)Ten pomysł juz jest w ogame w awarsie i paru innych grach (czy naprawde musimy się upodabniac do innych gier)
3)I chyba najważniejsze. Zbieranie szczątków = niszczenie wojska nawet małego, byle by tylko zdobyc szczątki tym samym = częstsze ataki, = ciagłe siedzenie na kompie i zamartwianie sie o armie. Nie zapominajcie takze o części słabych graczy i o tych którzy rzadko siedzą przed kompem, już nie będzie wystarczało pozbycie sie surówki ale także nieustanne wysyłanie armii.

Reasumujac jest dobrze tak jak jest.
 

DeletedUser17834

Guest
Odp: Szczątki

Chcesz szczątki"złom"?? Idz na ogame:p Tam to jest...

Wóz albo przewóz Tam są szczątki ale nie można podbijać planet a tutauj nie ma szczątków i idzie podbijać wiochy.

Jestem na nie.
 

DeletedUser18309

Guest
Odp: Szczątki

Ja jestem na tak!
Byłoby nieco realniejsze, że chociaż żołnież zginął to przecież broń po nim została a nie poszła do piekła wraz z nim.. :D Szczątki by zabierał ten kto zwycięży. Jeśli byłby to agresor, to on by brał ze sobą, jeśli obrońca, to zasilałoby to jego zapasy. Jeśli zwyciężający nie miałby już miejsca, to te pozostałości by przepadały(zostawione na polu bitwy i rozkradzione przez wieśniaków). Wcale by to nie ułatwiło życia agresorom. Gracze defensywni nie farmią, więc mają mniejsze dostawy surki a jakby ktoś ich atakował i zwyciężyliby, co przecież też się zdarza, to mieliby zastrzyk surowców. Tylko, że poza 10% żelaza, proponuję też dodać drewno. W końcu włócznie, strzały, katapulty, większość tarcz, itp były robione głównie z drewna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

A jak dla mnie to ktoś w Ogame se pograł:)
Jak Ty to widzisz? Po bitwie przychodzi kolo i zabiera zbroje i broń trupom, a następnie to przetapia na nowo? Coś nie tęgi ten pomysł:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

Pomysł dobry, tylko nie potrzebny.Dla mnie to jest dobrze...i nie wiem po co dawać jakieś ułatwienia.Na tym polega gra, żeby coś mieć trzeba się natrudzić, a jeżeli chcecie mieć łatwo zagrajcie sobie w jakąś grę i wpiszcie kody:p;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

ZA tak, Można by zrobić do tego Specjalną jednostkę(oblężniczą?) miała by tylko obronę 0 ataku i po walce by zbierała szczątki a że by była do tego specjalnie przeznaczona by zbierała więcej niż rycerz powiedzmy 110 żelaza.Jeśli wojskom sie nie mieści .Albo można by dodać Drabiny oblężnicze !!! Bardzo użyteczne w średniowieczu jedna drabina dodawała by siły wojskom które by przechodziły za mur obronny i niszczyły wrogów.Tylko topory by mogły po niej iść łucznicy obronni by niszczyli topory z drabin ale to nie w tym temacie.co do wózków rozważcie to .. jestem za TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

taaa, dodajmy wozki, drabiny, trebusze, kusznikow, procarzy, saperow, armaty i pana wolodyjowskiego. po co tak komplikowac i udziwniac? a co do samego pomyslu na szczatki, PRZECIW, to nie ogame, to co zostanie po agresorach zbieraja chlopi i robia sobie z tego puszki na konserwy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

Ale wszystkie jednostki mają pojemność łupu czy te szczątki :confused: odejmują miejsce???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10544

Guest
Odp: Szczątki

moim zdanie pomysł nie do zrealizowania,widzę ze wzorowałeś sie chyba na ogame wiec kilka zastrzeżeń
1. wymaga wprowadzenia kolejnych jednostek /złomiarzy :D/
2. kto może zbierać agresor obrońca a może tez sąsiedzi
3. co zrobić w przypadku gdy ktoś atakuje moją wiochę a tam stoi tyle defa ze wszystko ginie /duuuużo byłoby złomu/ a mam pełny spichlerz?
osobiście na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

Uważam że bardzo dobry pomysł, ale szczątkami nie powinno byc tylko żelazo ale też glina i drewno.
Po 20%
:cool:
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Szczątki

Ja bym zrobił to tak.

Wioska ze szczątkami byłaby na mapie z czarnymi kropkami. Po kliknieciu wioske i otworzeniu panelu z akcjami takimi. jak wyślij wojska , transportuj surowce byłaby opcja Zbieraj szczątki. Po kliknięciu w nią wybierałoby się jednostki którymi byłaby zbierane - żadnych nowych tylko te obecne. Zbierałaby by tyle ile udźwigną w ataku np. pikinier 10. I by się wysyłało na szczątkowisko. Jednoskti zbierałaby by tyle udżwigną. Ilość szczątków nie ograniczała by pojemnosć spichlerza osoby z której wioski są szczątki. Jednak gdyby jednostki udźwigneły by tyle ile się zmieściło w spichlerzu osoby zbierającej to by nadmiar przepadał. Szczątki mogłby zbierać każdy nawet nie biorącu udziału w bitwie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szczątki

No i co z tym pomysłem ?

jest już :

Dobry pomysł! Warto go wypróbowac! 140(Głosów) - 45.02%
Do bani! NIe potrzebujemy czegoś takiego! 90(Głosów) -28.94%
Dobry pomysł, lecz trzeba go troche poprawić! 81(Głosów) -26.05%

Głosujących: 311. Już zagłosowałeś w tej sondzie.



Myślę ze temat można byłoby zamknąć i admin gry powinien Nam powiedzieć czy pomysł ma jakieś szanse czy nie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry