Symbole płci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10627
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za wprowadzeniem tej propozycji?

  • Tak.

    Głosy: 61 89,7%
  • Nie.

    Głosy: 6 8,8%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 1,5%
  • Coś bym jeszcze dodał.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    68
Status
Zamknięty.

DeletedUser22906

Guest
Odp: Symbole płci

Właściwie, to i tak i nie.
NIE
Czy jest Wam to niezbedne do szczęścia? Ja raczej sie nie interesuje tym czy mój rozmówca jest facetem, czy kobietą. Jak sie pomylę, to przepraszam i już.
TAK
Faktycznie, nie będziemy sie mylić i nie trzeba będzie przepraszać. :D

Wniosek prosty, NIE
 

DeletedUser17852

Guest
Odp: Symbole płci

Hmm dlaczego nie.Na forum gladiatus.pl jest identyko :).Pomocna opcja bo denerwuje to kobietki jak sie pisze do nich text typu : nie spamuj idioto zamiast nie spamuj idiotko xD Pisze na szybko wiec nie winic ze obrazam plec piękną :D

Popieram ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole płci

Według mnie pomysł jest zły - zaraz przyczepią się feministki, że rozróżniamy kobiety i mężczyzn, a wszyscy są przecież równi
Ach te feministki... żenada.
Jak dla mnie pomysł może być ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole płci

jesli faktycznie znajomośc płci rozmówcy jest tak istotna (nie neguję), to dlaczego nie.
Problemem może być oczywiście ustawianie w profilu swojej płci, wielu to zwyczajnie ignoruje.
 

DeletedUser12146

Guest
Odp: Symbole płci

Jestem na tak dobry pomysł:) Też często brałem kogoś za kobietę a był mężczyzno ;)

Mem wiedziałem że sam tego nie wymyśliłeś za dobry pomysł jak na ciebie skserowałeś od francuzów ;) (joke)
 

DeletedUser26750

Guest
Odp: Symbole płci

Zdecydowanie TAK.. ale w plemiona gra duża ilość dzieci i nie koniecznie rozróżnają powszechnie obowiązujące symbole. Moim zdaniem Wystraczyło by zwykłe "K" i "M"

K- kobieta
M- mężczyzna
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole płci

Zdecydowanie TAK.. ale w plemiona gra duża ilość dzieci i nie koniecznie rozróżnają powszechnie obowiązujące symbole. Moim zdaniem Wystraczyło by zwykłe "K" i "M"

K- kobieta
M- mężczyzna

Jeśli ktoś nie będzie chciał, to i tak nie zrozumie ;)

A co do pomysłu, to na pewno tak. Przydatna opcja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole płci

Ktoś z góry się wypowie czy jest szansa wprowadzenia takich zmian?? Czy po prostu będzię tak sobie głosować i pisać po czym zostanie temat zamknięty, a z czasem skasowany:)
 

DeletedUser26750

Guest
Odp: Symbole płci

nie prowokuj:) może wezma to pod uwage.. w sumie to jest dobry pomysl i nie rozumiem dlaczego nie mieli by nam ulatwic grę w ten sposob, w sumie sa od tego :) miedzyinnymi
 

DeletedUser10627

Guest
Odp: Symbole płci

Wasai napisał:
Ktoś z góry się wypowie czy jest szansa wprowadzenia takich zmian?? Czy po prostu będzię tak sobie głosować i pisać po czym zostanie temat zamknięty, a z czasem skasowany
Czekam na wypowiedź kogoś z góry, miło by było jakby wypowiedział się tu sam Xandariel... Dzięki wszystkim za oddane głosy.
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Symbole płci

tak tylko ładniejsze a nie jak koledzy napisali 'zboczone' (znaczki bardziej podobne do genitalii)

Wiesz... To są "ogólnoświatowe" znaczy, tj. W każdym kraju znaczą to samo ;f Niebieskie pod skosem do prawego górnego rogu to facet, różowe na dół to kobieta...


Ogólnie za pomysłem jestem za, Może nie jest to jakaś bardzo wymagana rzecz, ale urozmaicenie się przyda ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole płci

@herradi

czy mi sie zdaje czy forum a gra to sa w miare odrebne rzeczy??

ogólnie pomysł ładny, możnaby wprowadzić do kobit że jest to takie fajne kółeczko ze strzałką w kolorze różowym a dla facetów niebieski, na takim fajnym forum to widziałem kiedys ale nie pamietam jak sie nazywało...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole płci

Pomysł ciekawy tylko uważam że bardziej przydałby się w grze.Przy niektórych nickach naprawde nie można rozgryźć płci.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symbole płci

W profilu uzytkownika jest wybor płci i to musi wystarczyc, poza tym jezeli ktos bedzie chcial ukryc swoja płec to i tak to zrobi a wiec nie widze sensu tej modyfikacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry