Swiat 154 widziany oczami szopena

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
Co to znaczy,szopen wam to dzisiaj wytlumaczy jako prawdziwy krol dopalaczy<Jeden jest tylko tron i na nim zasiada tylko on wiec prosze precz mi z tąd>Nie trafiam do was,nie pierwszy,bede wiec przemawial jako ostatni w formie wierszy>Pewnie juz ktos glowkuje i spiskuje,co ten szopen tu nawija ,zaraz ktos sie spruje i to bedzie pewnie szopena wina....Czysta bezradnosc,wielki farmazon was otacza,,zablysnac chca w google albo amazon z mysla ze na wieki a to leci do kosza albo w scieki .Wmawiajac mi chorobe chcecie by rozbolala mnie glowa,zaraz jakis wilk w owczej skorze zacznie komentowac moje slowa,6P,badge i masło zaraz nad nimi zaswieci slonce,nad TM toporkami i sg gwiazdy zgasną.Za nimi w tym jak ze wielkim ich jupiterze jedzie jaro na malym rowerze,za nim na jednej nodze smiga szopen na chulajnodze,zaden bład zaden kiks bo nad nimi na latawcu pan X.Smieja sie panowie ,smieja sie panie zaraz dojdzie do tragedi albo cos zlego sie stanie,analitycy to po statach obliczą ze oni sie przecie na 154 nie liczą,nie mieli frontu nie mieli wojny,same darmy przejmowali taki swiat byl chojny.Toczac w buzi ciagle tą samą sline nawet wojtas musial zmienic ksywe,on byl przodownikiem tego sporu i dlatego jeze zamienione w nietoperze padly bez oporu,inni wielcy gracze hejtowaniem wolaja ja ci sie szopen odplace,trolowac mozecie bo na multi gracie,swoj humor respektujecie innego nie znacie...

Ostatnia edycja:

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
Choc ktos napisze szopen droga nie tędy,nie mozemy juz patrzec na twe błędy ja to oleje bo i tak wedlug was swiat sie z nas smieje,to wy macie piekne wioski,piekne staty,tylko historia jak pokazuje jak w was wpadam z twardego kregoslupa nogi robia sie wam z waty piszac wiesz mam copika a konto od taty.Inny znowu mnie tu obraza jak dostanie pocisk tez to juz jakas zaraza,jemu wolno smiac sie jemu wolno tyrac moja glowe,on ma argumenty jak te wczesniejsze wrony.Reszta jak te sępy krążą do okoła,czkaj czekaj juz ktos kogos nastepnego woła,odezwij sie mamy argumenty zajedzmy tego szopena jak indianina po westernie pięty.I tak w kolko macieja,caly czas ktos napiera,rosnie im klata a z kazdego zrobią wariata.Frontowcy,ofowcy,defowcy nikt dla mnie nie jest obcy,choc chca ze mnie zrobic aliena ja sie tego nie wypieram,niech tak bedzie bo kiedy bede taki sam to o czym pogadasz ty czy ty czy taki PaM.Zdania musza byc rozne tak jak czlony,bo kto gra w polemiona nikt normalny tylko gosc niezrownowazony....

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
kolejny sie powalil dzisiaj o 15:03:01:243 13:16:16
wielce powalil sie dzisiaj o 15:03:01:244 13:16:16
panie pagieta blaszka obalam dzis pana teorie w sprawie nielegalnego bota z NE czyli staszka,na dowod wklejam atak co do 1 milisekundy,bez ptaszka byc moze z niego taki zawodnik jak i ze mnie w tej grze wiraszka...Podkreslam ze to nie są darmy,gosc ubity z ofem w wiosce bo walczyl o narzeczona i w tej trosce podali mnie do suportu,dostalem ostrzezenie i sie zemscilem tak po prostu,ona z ofem ubita wracajaca z grubasami bede tak wytykal teraz to palcami....mowiles ze wam w dwie milisekundy wbili wiec masz tu w jednej i w jednej chwili......

zebym nie skakal do rzeki bez wody tak jak wyzej tak i nizej masz dowody

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
FabcioZiomekPL cudo z ciebie ziomek ale tym klikaniem nie uzbierasz na mieszkanie czy domek,jesli mieszkasz u rodzicow lub na ulicy zamieszkaj lepiej u mnie w piwnicy,pytanie sie nasuwa skad ta fraszka,6P,amaslo czy moze blaszka....? Moj ty iudealny bziku nigdzie cie nie moge znalezc po tym nicku,co mialo oznaczac to spotkanie,czy ty naprawde chesz bym patrzyl na ciebie jak na blizne po ranie

szopen1975

Miecznik
Wynik reakcji
30
no to znowu trafiam na jedno konto i z dwie osoby na nim wiec pronto: piszesz o sobie zes dobra swinka zas Fabcioziomek ksywka faceta,wiec to dla mnie rozkminka czys facet czy dziewczynka,a jesli chodzi o wiedzminka to straszby strzal w kolano i pewnie dlugo bedzie cie bolalo,morda za wiedzminem nie szla horda,jesli nazywasz mnie czlonkiem i piszesz ze nie szukasz spiny to nadwyraz czesc twej glupoty lub dowod kolejnej kpiny,jesli zas czlonkami nazywasz swoich bracji to proponuje zebys ich poprosila o sciagniecie gaci....

Ostatnia edycja: