Surowce jak na ang

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5457
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie aby surka wynosila 3600 ?

  • Tak

    Głosy: 94 84,7%
  • Nie

    Głosy: 12 10,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 0,9%
  • zdam sie na innych

    Głosy: 4 3,6%

  • W sumie głosujących
    111
Status
Zamknięty.

DeletedUser5457

Guest
Od dlugiego juz czasu gram na plemionach angielskich... Szczegolnie na S4 a tam max surki wynosi 3600... moze tutaj tez cos takiego bysmy zrobili ? mysle ze jeden swiat taki moze byc
 

DeletedUser13499

Guest
Odp: Surowce jak na ang

myślę , że było by dobrze , wszystko szybciej można było by zrobić (więcej surowców na godzinę)
 

DeletedUser12829

Guest
Odp: Surowce jak na ang

byloby za prosto a tak mozna sie troch pomeczyc i poczekac ale i tak jestem na tak bo lubie zmiany
 

DeletedUser7378

Guest
Odp: Surowce jak na ang

Na Tribalu niektóre światy mają speed 1.5 i dlatego tak jest. W sumie jeden taki świat u nas by się przydał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Surowce jak na ang

Widze ze wszyscy glosują na tak:eek: Ja też oczywiscie..ponieważ to by były taki troche mniej niż Szybkie ale za darmo
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: Surowce jak na ang

No ciekawy pomysł nie zaprzeczenie - przydałby się taki świat.
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Surowce jak na ang

tylko ten swiat jakby mial byc zrobiony to by nie mogl sie nazywac Swiat 10 tylko jakos inaczej zeby zawsze byl na koncu swiatow ;) 1 swiat speed 1.5 ;) albo jakos tak :p ale ja tam nie narzekam na brak surki 2400 w zupelnosci wystarczy ;)
 

DeletedUser4347

Guest
Odp: Surowce jak na ang

Ja jestem na tak, tylko że lepiej by było, jakby jeszcze Spichlerz powiększono :)
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: Surowce jak na ang

Tak, jak najbardziej, najlepiej z pięć lub mniej światów ;).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Surowce jak na ang

na np. 10 lub 11 ś (o ile będą) jeden z lepszych pom,ysłów;) gradka dla tego pana:p Jestem na tak...
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Surowce jak na ang

Maruas jest cudownym wyjątkiem wśród pikinierów.
Pierwszy mądry pomysł pikiniera w tym miesiącu.Oby więcej było takich pomysłów.JESTEM NA TAK!!!
 

DeletedUser10996

Guest
Odp: Surowce jak na ang

TAK!

Co się tak czepiacie pikinierów? Niektórzy poprostu wolą grać, niż pisać:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Surowce jak na ang

Ha..ja jestem mieczem:cool::D

Ale masz racje niektórzy wolą grac.

Pomysł naprawde extra!;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Surowce jak na ang

zdecydowanie popieram pomysł :p ale myślę że to powinni zmienić na każdym świecie :D

posdro
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Surowce jak na ang

zdecydowanie popieram pomysł :p ale myślę że to powinni zmienić na każdym świecie :D

posdro

to zle myslisz za duzo surowcow by bylo ja mam za duzo na 2 swiecie majac 45 wiosek a juz nie mowie o tych co maja +75 to pewnie maja nadmiar nadmiaru surki :p... ale z przyrostem wydobycia surki by musialo troche wszystko przyspieszyc... takie wolniejsze ale szybsze plemiona ;) 1.5 albo 2 razy szybsze ;)
 

DeletedUser3474

Guest
Odp: Surowce jak na ang

Dobry pomysł, naprawdę dobry... Tak. Tylko mam nadzieje, że taki świat nie byłby płatny...
 
Status
Zamknięty.
Do góry