Support - obsługa gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182378

Guest
W związku z wzrostem potrzeb kadrowych, Plemiona Team poszukuje osób posiadających szeroką wiedzę w zakresie gry, oraz obycie w internecie i tematyce rozrywki online. Mile widziane będą osoby, które są zainteresowane niesieniem pomocy innym użytkownikom w ramach współpracy z supportem.

Jeśli więc Plemiona są Twoją pasją i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do Plemiona Team, to ogłoszenie skierowane jest do Ciebie. Jako członek naszego zespołu weźmiesz udział w udzielaniu pomocy graczom, którzy zgłoszą swoje problemy przez system supportu. Efekty Twoich działań przyczynią się więc walnie do ulepszenia działania naszego projektu! :)


Oferujemy wspaniałą atmosferę przy współpracy z kreatywnym i zgranym zespołem oraz możliwość realnego wpływania na dalsze losy Plemion poprzez działalność w obsłudze gry.


Jakie warunki musisz spełniać?
- ukończone 18 lat,
- bardzo dobra znajomość zasad gry,
- doświadczenie w grze, znajomość techniki gry oraz kruczków dotyczących przebiegu rozgrywki,
- gotowość przyjęcia na siebie pewnych obowiązków wymagających poświęcenia swojego wolnego czasu,
- łatwość w operowaniu językiem polskim oraz perfekcyjna znajomość zasad ortografii i interpunkcji,
- wysoki poziom kultury osobistej połączony z cierpliwością i opanowaniem (także w trudnych sytuacjach),
- otwartość na zmiany i zdolność szybkiego uczenia się,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.


Dodatkowe atuty:
- umiejętności w zakresie html i php,
- talent i umiejętności w zakresie obróbki grafiki 2D.
Osoby, które spełniają opisane oczekiwania, sądzą, że sobie poradzą i mają ochotę spróbować swoich sił, prosimy o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego. Ze względów wydajnościowych jesteśmy w stanie odpowiedzieć tylko na wybrane zgłoszenia, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Wysłanie formularza oznacza zgodę na (w przypadku przyjęcia do Teamu) udostępnienie swoich danych osobowych firmie InnoGames GmbH poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego. Jeśli nie zgadasz się na taki warunek, to nie składaj podania. Miej także na uwadze, że pomoc teamowi jest działalnością ochotniczą, jeśli oczekujesz zapłaty - nie wysyłaj zgłoszenia.


Czekamy na Ciebie! :)
Plemiona Team

Tekst by Drubens
 
Status
Zamknięty.