Stylizacja języka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser54166
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślisz??

  • No czemu nie??

    Głosy: 130 66,7%
  • Owszem, ale Twoje teksty są do D***...

    Głosy: 34 17,4%
  • Jak już musisz...

    Głosy: 5 2,6%
  • Strata czasu...

    Głosy: 26 13,3%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
w sumie plemiona to gra w starym stylu dlaczego więc język nie mogłby równierz być archaiczny?

Na tak.
 

DeletedUser12829

Guest
Pomysł rzeczywiście nie wymagający zbyt dużej pracy a gra miałaby dodatkowy plus
 

DeletedUser

Guest
Też zaglosuje na TAK, ponieważ pomysl mógl by wprowadzić, nadać ten klimat średniowieczny. I jak ktoś napisal nie wymagal by dużo pracy
 

DeletedUser27322

Guest
Może być, byleby ten archaik czy tam proterozoik był zrozumiały dla nowych graczy, tzn. żeby wiedzieli o co chodzi i żeby nie było za bardzo namotane.
 

DeletedUser33208

Guest
Pomysł trafiony tylko nie wiele osób czyta co pisze w kuźni i innych budynkach. Żeby tylko trafić przycisk zbadaj :D
 

DeletedUser

Guest
no co ty :p przecież połowa luda by nie kumała tych tekstów :p
 

DeletedUser10627

Guest
Pomysł sam w sobie dobry, jeden z lepszych. Jednak jest spora część młodszych użytkowników, którzy mogliby tego nie zrozumieć. Nawet teraz jest spora część osób, którzy nie wiedzą jak zbadać wojsko w kuźni itp. a dodając te txty można sporo namieszać, wieć efekt może być różny.
 

DeletedUser

Guest
i znowu pierwsze 3 wiadomości tylko przeczytałem :p
pomysł Ok, lepszy od mojego i to dużo :p
a co do tego co ty napiszesz <teksty> to lepiej żeby były ocenione :p
ale masz u mnie plusa :p
głosuje na TAK
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry :) dodałby trochę średniowiecznego klimatu do gry ,który w obecnym momencie jest prawie nie wyczuwalny :/
A jeśli komuś by to przeszkadzało to można zawsze zostawić obecną formę i dodać opcję wyboru :)
 

DeletedUser66510

Guest
Witam!

Moim zdaniem pomysł świetny. Gra jest bowiem o średniowieczu, a takie teksty umiliłby rozgrywkę. Nie chodzi tu o wychwalanie swojego ego, raczej lepsze wczucie się w klimat tej gry.

Poprawiłoby się od razu przy tym kilka usterek językowych w oryginalnych Plemionach (chociażby "kształcenie" taranu Oo).

Co do niezrozumienia nowej szaty tekstowej przez młodszych graczy - przycisk Pomoc nie gryzie (po coś zostało to wprowadzone :p ).

Mam dosyć długi staż w grach RPG jako mistrz gry, więc moim zdaniem nie powinno stanowić dużego problemu napisanie niezagmatwanych opisów. :D

Pozdrawiam (mój pierwszy post na forum :D )
 

DeletedUser

Guest
dolozylabym jeszcze skanowanie przez adminow postow pisanych przez graczy - za uzywanie jezyka wspolczesnego gracz otrzymywalby krotkoterminowego bana :D
 

DeletedUser73562

Guest
dobry pomysł tylko dla początkujących było by to utrudnienie w grze
 

DeletedUser73562

Guest
jestem za tak przynajmniej by by było bardziej średniowiecznej :)
 

DeletedUser20307

Guest
Pomysł dobry, ale problem jest w tym, że grają tu też osoby młode i mogą to chyba nie zrozumieć.

to niech dodają link z przełączaniem napisów tak jak to jest
dla wioski przejdź do widoku graficznego ..
ustaw standardowe opisy lub ustaw opisy stylizowane :)

i oczywiście jestem na tak bardzo fajny pomysł
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak, fajny pomysł. Ale to co napisałeś... trzeba inaczej, bo takie ciągłe "o panowanie" lekko wkurza... a co do czcionki-e tam, nie trzeba...
 
Status
Zamknięty.
Do góry