Styl świata 25

Jaki styl ma mieć Świat 25?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 502 21,8%
  • "Nowy" styl (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 354 15,4%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 1.442 62,8%

  • W sumie głosujących
    2.298
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser83433

Guest
Ja jestem za start 3 popołudniu

Genialny św jak dla mnie?!?

Mapa classica lucznicy rycerz zbrojownia monety (ale nie że pierw na monete zbieram a potem zaś na szlachcica tylko jak w starym płacisz i robisz :D) i wioski koczownicze speed hymm 1,8 a jednostki 0,5 :D :)
 

DeletedUser62141

Guest
ja wole stary styl z s2 bez łuczników i monet a przede wszystkim bez zagrud w symulacjach ataków i w samych atakach bo to jest bez nadziejne
 

DeletedUser

Guest
super mega ulta nowy

najlepiej jak by wymyslec nowy styl ...powiekszyc rozbudowe woski np 2razy
a nie konczy sie na 12k

ale ja jak niema takiego czegos to glosuje na ....ten najnowszy
 

DeletedUser

Guest
Stary styl, nie potrzebuję wiosek koczowniczych, a monet nie cierpię. Gracze którzy twierdzili, że lubią wybijać monety nigdy chyba nie musieli wybijać powyżej setki:/ Inną sprawą jest to, że jeszcze nigdy nie było starego styku z wioskami koczowniczymi(taki świat nie jest mi potrzebny, to tylko takie spostrzeżenia).
 

DeletedUser8489

Guest
Stary styl, nie potrzebuję wiosek koczowniczych, a monet nie cierpię. Gracze którzy twierdzili, że lubią wybijać monety nigdy chyba nie musieli wybijać powyżej setki:/ Inną sprawą jest to, że jeszcze nigdy nie było starego styku z wioskami koczowniczymi(taki świat nie jest mi potrzebny, to tylko takie spostrzeżenia).

ja musiałem ponad 200 i co z tego? 8 miesięcy bez KP(później skończyłem) i jakoś sobie radziłem, jak się umie to robić to nic trudnego;), że tak powiem ankiete wygrali gracze(12-16lat) im większy wiek tym bardziej ludzie głosowali na stare style;), ja grał na pierwszym świecie z koczowniczymi(13św) i nie powiem że był aż tak łatwy jak się wydaje;), jak ktoś umiejętnie gra i ma czas to na farmingu dostanie się do topki;), mówicie, że nooby sobie wiosek nazbierają sa free, ale w późniejszym etapie gry to tylko wszyscy na to czekają:D, a powód jest prosty morale;)

nadal szukamy kilku graczy z doświadczeniem do plemienia;)
 

DeletedUser84858

Guest
Ja jestem za stylem starym na początku ceniłem ten styl 4.0 najnowszy bo wioski koczownicze itp ale do momentu kiedy zacząłem grę na św ze starym stylem i tyle powiem stary styl jest dla doświadczonych co niestety widać w wynikach .

P.S preferuję start świata ok godz 15
 
Status
Zamknięty.
Do góry