Stworzyłem super stronke www.AhaJasne.blogspot.com

DeletedUser151259

Guest
Polecam moją nową stronę.
Tytuł: Aha Jasne - Blogger TW.SZ
Nazwa: www.AhaJasne.blogspot.com
Opis: Blog ogólny - 4you.
Aha Jasne to blog dla ludzi z mocnymi nerwami. Dziennie będę dodawał około 5-7 postów, tak aby nie nudziło się wam. Dodawać będę wszystko. Począwszy od fajnej muzyki po moje obrazki, super fajne demoty, komixxy i mistrzowie. Nie zabraknie też śmieszne filmików z YouTube.com. Pozdrawiam i zapraszam na Bloga. TheWojtaSZ
Autor: TheWojtaSZ
 

DeletedUser

Guest
Stronka aż za super dla mojej przeglądarki. Dlatego wyszedłem od razu :rolleyes:
 

DeletedUser146510

Guest
Oj jesteście okrutni każdy jakoś zaczynał :)
Wiecie jaką miałem radochę jak stworzyłem pierwszą postać w grze? :)
No więc :p
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie rzecz biorąc strona nie zachwyca, owszem być może trochę zajęło zaprogramowanie <chyba że to zwykły generator lub templak> jednakże jeśli chodzi o grafikę to eghem ;p Wiadomo można się podjarać, bo każdy od czegoś zaczyna, sam pamiętam moja pierwszą prace graficzną. Była tragiczna a jednak się jarałem. Osobiście grafikę możesz zastąpić zwykłymi backgrundami, najważniejsza w takim stylu jest odpowiednia kolorystyka, użyj kulera do znalezienia swojej palety. Osobiście polecam tryb triadyczny by ożywić prace, lub czwórkowy. Baw się, aż znajdziesz odpowiednią kompozycje. Kompozycja kolorów to podstawa, barwy wywołują emocje pamiętaj o tym.

Polecam kompozycje:

Triad:

#FEFCC5
#B1898E
#FEDEE2 - kolor tła baneru
#9DBCCB
#92A7B1

Czwórkowy:

#DEFEE5
#78B184
#FEDEE2 - kolor tła baneru
#B1898E
#FFF8F9
 
Do góry