Strona zewnętrzna

  • Rozpoczynający wątek Amador
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 280 92,1%
  • Nie

    Głosy: 24 7,9%

  • W sumie głosujących
    304
Status
Zamknięty.

DeletedUser37348

Guest
Ooo czemu ja tego tematu wcześniej nie zauważyłem? :)
Oczywiście TAK, po (nie przesadzając) kilkuset wyświetleniach tej strony, zaczyna być to męczące.
Pod warunkiem że faktycznie byłoby to wprowadzone jako opcja, domyślnie niezaznaczona. Należy pamiętać również o młodszych graczach, którzy nie zdają sobie sprawy z potencjalnych niebezpieczeństw.
 

DeletedUser

Guest
92% ludzi jest "za" a nikt ważny się nie wypowiada oprócz bakerinho

Temat jest naprawdę godny uwagi :D
 

DeletedUser22258

Guest
Należy pamiętać również o młodszych graczach, którzy nie zdają sobie sprawy z potencjalnych niebezpieczeństw.

Toteż właśnie..:

Pod warunkiem że faktycznie byłoby to wprowadzone jako opcja, domyślnie niezaznaczona


Bardzo dobry pomysł. A gracze "młodsi", nie zdający sobie sprawy z potencjalnych niebezpieczeństw, to w jakim wieku się mieszczą Twoim zdaniem? Jak dla mnie już 10 latek zdaje sobie sprawę z niektórych niebezpieczeństw, a 12 latek to już wgl. Zresztą jeśli funkcja pokazywania "strony zewnętrznej" byłaby domyślnie wyłączona, to dobrze. Jeśli jakiś młodszy gracz wyłączy tą funkcję to już jego, za przeproszeniem, problem i robi to na własną odpowiedzialnosc - trzeba było nie grzebac w ustawieniach :p

Wielokrotnie mnie ta strona zewnętrzna drażniła:D Mam nadzieję, że pomysł zostanie wprowadzony, bo przy wolniejszym internecie, nawet to jedno kliknięcie i zaladowanie jednej strony więcej robi różnice;p
 

DeletedUser141060

Guest
Jestem na tak.
Ponieważ jest ponad 100 głosów to pomysł może zostanie wprowadzony!
Wiele osób też nawet nie czyta tego co się pojawi, bo albo zna to na pamięć albo po prostu nie ma to dla niej znaczenia.
Z tego co wiem w plemiona grają też mężczyźni.
 

DeletedUser135398

Guest
Pomysł dobry, ale nazwać chyba trzebabyło to inaczej niż "opcja " strona zewnętrzna""
 

DeletedUser27357

Guest
Dobry pomysł. Czasami to wkurza, szczegolnie jak mam mało czasu, i jeszcze chcę wejść w jakiś link. Na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odświeżam;p
Cztery osoby w ciągu tygodnia dało odpowiedź aby nie wprowadzać tego pomysłu i nawet nie uzasadnili, zero dojrzałości, dziecinada :rolleyes:

Powtarzam
Po wprowadzeniu można będzie wybrać czy chce się aby pokazywała się "strona zewnętrzna" czy nie. Domyślnie byłoby to włączone!!! To ze się Andrzejowi (przykładowo) nie przyda takie coś, nie oznacza ze musi dać "nie" aby inni z tego nie chcieli skorzystać!!!
Pozdrawiam:)
 

DeletedUser120947

Guest
żeby nikt sie nie czepiał można by było wprowadzić do regulaminu jakiś mały punkcik, że administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za jakies szkody spowodowane klikaniem na linki do innych stron zamieszczone na forum plemiennym i juz
a pomysl jak najbardziej trafiony, jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Niet. Eto niepotrzebne. Co ci szkodzi kliknąć co jakiś czas? Niet.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy, ale ja proponuję trochę go rozszerzyć. Otóż w ustawieniach powinna być opcja "zawsze otwieraj w nowej karcie" Byłoby to kolejnym ulatwieniem
 

DeletedUser

Guest
A co do tematu to opcja świetna- są antywirusy które w tle skanują link, więc nie będzie problemu z krakerami a ułatwi to życie:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
- Jak dla mnie ta opcja nie wnosi nic nowego i "dobrego" - dla czego dobrego? - no cóż obyś nie musiał się kiedyś rozczarować jak po kilku kliknięciach na "świetne linki" podawane na forum .......pewnego poranka zorientujesz się ,że nie masz już swojego konta.

Nie głosuję w tej sprawie bo sprawa świadomości zabezpieczenia swojego konta jest sprawą indywidualną dla każdego gracza i świadczy o jego poziomie i wiedzy w tym zakresie - ale przemyślcie o co toczycie tyle sporu.....




pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser54804

Guest
Przecież to chodzi o to, zeby były dwie opcje do wyboru, niechby każdy sobie sam zadecydował czy chce oglądać to okienko z ostrzeżeniem czy też nie.
 

DeletedUser

Guest
- Jak dla mnie ta opcja nie wnosi nic nowego i "dobrego" - dla czego dobrego? - no cóż obyś nie musiał się kiedyś rozczarować jak po kilku kliknięciach na "świetne linki" podawane na forum .......pewnego poranka zorientujesz się ,że nie masz już swojego konta.
pozdrawiam.

Opcja która się teraz pokazuje "strona zewnętrzna" wcale nie wykrywa nam czy to jest jakaś strona co wykrada hasła czy nie.
W moim pomyśle jest taka sama szansa na pozytywny skutek, gdyż jeśli już wejdę w jakąś stronę na forum to mi się pojawi ta "strona zewnętrzna" i tak czy siak skoro kliknąłem to jeszcze raz kliknę.

Współczuję Ci kolegów jeśli się obawiasz ze mogą Ci taki numer wywinąć, graj z zaufanymi osobami, jeśli takich nie posiadasz to trudno, nie klikaj w żadne linki.
 

DeletedUser135398

Guest
tak, szczególnie, jeżeli otwiera się kilka linków ;)... bardzo dobry pomysł.
 

DeletedUser116373

Guest
Myślę, że należy wrócić tematu i podjąć jakieś działania..
 

DeletedUser

Guest
Odświeżam i liczę ze w końcu admini się tym zainteresują:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry