Strona zewnętrzna

  • Rozpoczynający wątek Amador
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 280 92,1%
  • Nie

    Głosy: 24 7,9%

  • W sumie głosujących
    304
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Głosowałem na NIE.
NIGDY nie klikam w linki umieszczone na forum.
 

DeletedUser

Guest
Głosowałem na NIE.
NIGDY nie klikam w linki umieszczone na forum.

Aha, ciekawe podejście do sprawy
Czyli jeśli by było "Liberum Veto" i byłby projekt który by poprawił 99% ludzi życie, ale Tobie by nie pomógł, ani nic nie pogorszył to byś zagłosował na "nie" bo ciebie to nie dotyczy? :rolleyes:
Jak cie to nie dotyczy to się zamknij i nie głosuj, bo to jest opcja dla chętnych!
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej na tak ponieważ, tego i tak nikt nie czyta i spowalnia to ostrzeżenie pracę bo naprzykład gdy nie mam zbytnio czasu a muszę wejść na jakieś odnośniki np. stworzyć mapkę, skonwertować raport to jest to bardzo uciążliwe.

Pozatym nie wiem po co głosować na nie. Autor tego pomysłu wykazał się wg. mnie proponując ustawienie tej funkcji. Jeśli się komuś nie podoba to się nie odzywajcie. Poprostu sobie nie włączycie tej opcji i tyle a innym życia utrudniać przez wasze fochy nie musicie :D
 

DeletedUser93204

Guest
Aż człowiek się cieszy gdy czyta takie pomysły.Oczywiście jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
;)

Oczywiście że na tak.. Na pewno w jakimś stopniu ułatwiłoby to życie xD.. a te ostrzeżenia kto mial przeczytać to już dawno przeczytał... a kto nie to to zrobi i zapewne też wyłączy..
 

DeletedUser

Guest
jestem na TAK. to wkurzające jak musisz wejść na jakąś strone a jeszcze klikasz na link drugi raz... ;)
 

DeletedUser

Guest
Kmic się wypowiada w tematach typu " św 40 -> św 23 " ale dlaczego w tym się nie wypowie? ;p
Już niedługo temat zaginie ;/
 

DeletedUser93204

Guest
A więc powiem tak.Taki pomysł powinien być zaakceptowany gdyż ankiety na forum też zostały zrobione z pomysłu i były podobne ilości głosów na Tak i NIE.
 

DeletedUser131317

Guest
Pomysł niezły, niewątpliwie przydatna sprawa. Na tak.
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za poparcie tak wielu osób:) Liczę ze jeszcze inni się wypowiedzą :)
 

DeletedUser96177

Guest
Jestem na tak . Gdyby tego nie było ( chociaż administracja robi to dla naszego bezpieczeństwa ) to można by było oglądać swobodnie różne rzeczy .
 

DeletedUser130574

Guest
Wprowadzenie tego oto pomysłu mogłoby znacznie ukrucić czas oczekiwania na przeniesienie na żądaną stronę, zwłaszcza graczom z wolnym internetem.

Głos na Tak
 

DeletedUser

Guest
Można by powiedzieć JP na 100% !
(Ja Popieram na 100% ) :D

Ale niech temat nie zaginie :)
 

DeletedUser108329

Guest
Pomysł jest bardzo dobry. Oczywiście, rozumiem, że ostrzeżenie przed wejściem na stronę się przyda, ale bez przesady, ile razy można to czytać? Głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł,ponieważ my także w plemieniu mamy różne takie tam i jak klikamy to zawsze to wyskakuje.Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Jest to bardzo dobry pomysł, nareszcie ktoś go opracował i umieścił. Mam nadzieję że Administracja zrobi to samo co z tą wku...rzającą ochroną anty-bot'ową. Strasznie to irytuje, np. ja który dziennie dostaje po 2-3 strony PW, a powiedzmy w co 4 jest link do jakieś statystyki, obrazu, mapki czy innego patentu sprawia że marnuje czas na klikanie setny raz tego samego ostrzeżenia, nie mówiąc o irytacji.
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś jak pewien n00b pomylił ID z IP i jeszcze coś o Panelu admina zaczął gadać to się zleciało 20GO, 3adminów kilka moderatorów o takie głupoty, a teraz jak jest sensowny temat to nikt się nie wypowie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry