Strona zewnętrzna

  • Rozpoczynający wątek Amador
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 280 92,1%
  • Nie

    Głosy: 24 7,9%

  • W sumie głosujących
    304
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich:)
Wpadłem na pomysł, aby do ustawień w grze wprowadzić jedną dodatkową opcję, która jest związana z oknem "Strona zewnętrza" które pojawia nam się gdy na forum plemienia klikniemy na jakąś stronę internetową.
Chodzi mi o to:
94fab70ff1060db3.jpg





Dla osób które już grają długo w tą grę, jest to wkurzające, w momentach kiedy na forum plemiania śmiejemy się z filmów, artykułów, zdjęć itd.
Wiele osób też nawet nie czyta tego co się pojawi, bo albo zna to na pamięć albo po prostu nie ma to dla niej znaczenia.

Proponuję zrobić w ustawieniach w grze nową opcję, która umożliwiałaby nie pokazywanie strony "Strona zewnętrzna" po kliknięciu w jakiś link na forum.
75cc783e066963c6.jpg

Jest to opcja nieobowiązkowa, każdy będzie to robił na własną odpowiedzialność, chociaż i tak wiele osób wie, ze gdy jest jakiś link od obcej osoby to się nie otwiera go lub jeśli jest coś napisane w adresie strony o tematyce która nam nie odpowiada (np. a ja bym wolala aby takich przykladow nie bylo na forum! Kozacy - TO jest przykład;p)

Liczę na komentarze ze strony administracji oraz graczy, można krytykować ale mądrze, a nie "pomysł jest głupi bo tak" tylko podajcie powód:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A mi ten pomysł się bardzo podoba, bardzo mnie denerwuje to ostrzeżenie. Jestem jak najbardziej na TAK
 

DeletedUser130848

Guest
Jak ktoś przegląda masowo różne konwertery, staty itp. do plemion to jest to męczące, na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Na tak, jak to rzekli przedmówcy, czasem obecne rozwiązanie irytuje.
A mało kto, myślę, w klikaniu na linki przejmuje się ostrzeżeniem (choć warto...) - z ciekawości klika i tak.
 

DeletedUser109146

Guest
Zdecydowanie na tak. Teraz jest to męczące :] JW
 

DeletedUser

Guest
Jak na razie pomysł wydaje się dobry, lecz czekam na opinie szefów :p:p:p
 

DeletedUser115218

Guest
też jestem na tak

PS: admini rzadko wchodzą do Propozycji ;/
 

DeletedUser106372

Guest
No mają ważniejsze sprawy na głowie :)

Pomysł dobry na filtr.
Jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
pomysł jak najbardziej na tak, ułatwiłoby to pracę np. dojścia przezplemie do konwerterów tak jak to robie ja :D
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak z powodów różnych po pierwsze gracze z wolniejszym łączem będą mogli odetchnąć po drugie jest to według mnie nie potrzebne. Ja ogólnie jestem za i mam nadzieję że wejdzie to wrzycie jak najszybciej.
 

DeletedUser

Guest
A czy osoba która zagłosowała na "nie" może się wypowiedzieć dlaczego tak uważa?
 

DeletedUser

Guest
A czy osoba która zagłosowała na "nie" może się wypowiedzieć dlaczego tak uważa?

No wiesz... niektórzy z góry uważają "Co!? Nowość!? Trzeba zagłosować na Nie ,żeby utrudnić innym życie!"

A co do pomysłu jestem na tak... Ta cała strona zewnętrzna tak mnie wkurza...
 

DeletedUser

Guest
No! Doczekałem się ciekawego pomysłu. Pomysł ciekawy, przemyślany i dobrze przedstawiony. Na Tak!!!
Tylko poczekać na opinię Administracji :)
 

DeletedUser

Guest
A ja czekam na zdanie innych:)

Nie dopuszczę aby ten temat poszedł w niepamięć :p
 

DeletedUser131271

Guest
U mojego kolegi jest słaby net, zanim te ostrzeżenie się załaduje to mija sporo czasu.

Głos na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Widzę że prawie wszyscy na tak, i dobrze bo to bardzo dobry pomysł :)
 

DeletedUser14509

Guest
Bardzo przydatna funkcja. Sądzę, że nie jednemu ułatwiłaby przeglądanie internetu (szczególnie zważywszy na wole łączą u niektórych)
 
Status
Zamknięty.
Do góry