Stracony szlachcic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser179432
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser179432

Guest
Witam ostatnio zarezerwowałem 10 wiosek i tyle samo miałem zrekrutowanych szlachciców po przejęciu 4 wiosek zostało mi 5 szlachciców (1 brakuje) czy to znaczy,że go straciłem?
 

DeletedUser

Guest
Sprawdź raporty, mogłeś stracić, mogłeś "sam siebie podbić", a może ktoś Ciebie zaatakował:p
 

DeletedUser179432

Guest
sprawdziłem w raportach sam siebie nie podbiłem,a nikt mnie nie atakuje bo jestem w środku plemienia :D
 

DeletedUser178225

Guest
Spokojnie zgłoś do suportu,ja miałem na 74 taki problem posłałem 3 grubych w tym sęk że 4 nie wysłałem,za co 3 zbił poparcie do 10 a 4 gruby gdzie?:D miałem wysłać potem,ale wioska moja raptem rapka niema kłódka na samym sobie trzymam. :) i niewiem jakim cudem ze 100 popa trzech zbiło do 10 a czwartego niebyło:)
 

DeletedUser179432

Guest
Po za tym jak "podbijesz sam siebie" to szlachcica nie tracisz tylko musisz go zrekrutować jeszcze raz.
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
172
Zależy chyba czy na świecie sa monety czy paczki, nie grałem dawno na świecie z packami, ale pamiętam że było coś takiego z grubymi
 

DeletedUser179432

Guest
Napisałem do supportu na chwilę obecną....... ich odpowiedź jest na poziomie Nttgame,powiem tylko tyle "bez komentarza".
 
Status
Zamknięty.
Do góry