Statystyki

  • Rozpoczynający wątek Lester-X
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł ??

  • Tak ,podoba mi się.

    Głosy: 7 53,8%
  • Nie ,nie podoba mi się.

    Głosy: 2 15,4%
  • Tak ,ale coś bym zmienił/a.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 4 30,8%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje aby ze statystyk usunąć ,ilość punktów reputacji.Powoduje to wyścigi kto ma więcej repa.
Wyglądało by to mniejwięcej tak :
forumstatywq4.png

Każdy wie o co mi chodzi więc głosować.

Do modów :
Wiem że modzi będą przeciwni tej propozycji ,bo oni chcą mieć najwięcej repów.
I prosze od danie możliwości wypowiedznia się ,a nie tylko zaraz zamkniecie ten temat.
 

DeletedUser24964

Guest
Odp: Statystyki

Nie mam zdania, ja bardzo rzadko na to patrzę, a wyścig na repy trwał zawszę, to, że teraz w jednym miejscu jest zebrane raczej niczego nie zmieniło.
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: Statystyki

Ja zamknęłam tą część bo po co patrzeć jak administracja się pushuje repami nawzajem... choć tu plus dla Xandarka za wyłączenie reputacji... ciekawe na jak dlugo tylko...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Usunać moim zdaniem to trzeba całkowicie system rep jak i rangę monarche z forum. Wtedy Lester nie musiałbyć już tak spamować:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Jak mi usuną monarch ,to mam kolejny cel...
nabić 1000 postów w 2 tygodnie XD
o ale dobra jak jesteś za zniesieniem sytemu rep. to zró to temat i zaproponuj w nim to.
Ale jak by wprowadzili mój pomysł to by nie było tej całej gonitwy o_O
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Jestem za tym pomysłem i tak jak ktoś powiedział za zniesieniem systemu.
 

DeletedUser5465

Guest
Odp: Statystyki

A ja jestem za banowaniem takich spamerów jak lester to juz poprostu przechodzi ludzkie pojęcie.
@topic
Ja uważam że puki pkt.reputacji są to niech będzie i statystyka a tak poza tym myślę że każdy średnio inteligętny powinien olać sobie te statystyki.Jak już pisałem w pewnym temacie jeżeli ktos chce się dowartościować "reputkami" niech to robi może jego życie będzie w tedy lepsze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

A ja jestem za banowaniem takich spamerów jak lester to juz poprostu przechodzi ludzkie pojęcie.
@topic
Ja uważam że puki pkt.reputacji są to niech będzie i statystyka a tak poza tym myślę że każdy średnio inteligętny powinien olać sobie te statystyki.Jak już pisałem w pewnym temacie jeżeli ktos chce się dowartościować "reputkami" niech to robi może jego życie będzie w tedy lepsze.

Kwestie banowania lub nie podejmuja Smodzi i Admini a twoja opinia zupelnie odbiega od tematu.W zwiazku z tym nagradzam cie zasluzonym warnem.
 

DeletedUser5465

Guest
Odp: Statystyki

Kwestie banowania lub nie podejmuja Smodzi i Admini a twoja opinia zupelnie odbiega od tematu.W zwiazku z tym nagradzam cie zasluzonym warnem.

Odbiega od tematu??

Ja uważam że puki pkt.reputacji są to niech będzie i statystyka

Przecież napisałem że jestem za tym by statystyki zostały na forum poczym rozwinołem swoją myśl dlaczego mam takie zdanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

reputacji nie ma (moim skromnym zdaniem szkoda ze nie ma) zatem i problemu nie ma
 
Status
Zamknięty.
Do góry