STATYSTYKI ŚWIATA by Wretched Egg

Wynik reakcji
12.228
Witam witam, będę robił statystyki świata z aktualizacją co 1-2 tygodnie. Będzie to wyglądało mniej więcej tak jak prowadzę to obecnie na ś164:

Raczej będę się trzymał formatu top10, w kolejnych statystykach rozszerzę je pewnie o jakiś mój subiektywny komentarz co do sytuacji na świecie + pojawią się przyrosty/spadki w danych kategoriach tam gdzie obecnie widzicie (+0). Jak zawsze jestem otwarty na propozycje, także jeśli macie jakieś pomysły co mogę dodać/usprawnić to zapraszam do dyskusji. Zmieniłem trochę wygląd tabeli i czcionkę co do 164, dajcie znać czy przez to nie jest ona mniej czytelna, pozdrowionka.

Statystyki plemion:
1.png

Mapa plemion:
pl167.png

Wynik reakcji
12.228
Dodałem rubrykę ilości punktów na gracza, usunąłem skróty wszystkich członów, bo zaśmiecały za dużo miejsca w tabelce - zostawiłem główny skrót plemienia i ilość członów. Dodałem też dodatkowo gifa ze zmianami na mapie w stosunku do ostatnich statystyk.

Polecam dodać temat do obserwowanych, żeby nie przegapić aktualizacji <piwo>

Statystyki plemion:
STATY167.png

Mapa plemion TOP10:
NOWA 167.png

Gif ze zmianami na mapie:
ezgif-2-61940606341f.gif

Wynik reakcji
12.228
Mocny spadek plemienia "Badge" spowodowany jest odłączeniem jednego członu, które obecnie jest pod nazwą "NIP", nie wiem czy grają obecnie razem, więc nie umieszczałem ich jako jedno plemię. Co do top100 dziennego grabieżcy/zbieractwa/rabusia to jeśli ktoś ma gotowy skrypt, który zbiera ilość graczy z danego plemienia w takich rankingach i chciałby mi podesłać to wtedy mógłbym takie coś robić (Kiedyś takowy skrypt miałem, ale wraz z uszkodzeniem dysku w komputerze poszedł w zapomnienie ;p). Tak to ręcznie po prostu mi się nie chcę a nie uważam też, że statystyki takich rankingów są jakieś bardzo ciekawe, tym bardziej że z czasem świata mają coraz mniejsze znaczenie.
Zapraszam do statystyk:

Statystyki plemion:

167.1.png

Mapa plemion TOP10:
167.2.png

Gif ze zmianami na mapie:
ezgif-6-5c93ba57653a.gif

Wynik reakcji
12.228
Postaram się zainteresować i potwierdzić, które plemiona grają ze sobą, bo do tej pory nie bardzo na to zwracałem uwagę i od przyszłych statystyk wprowadzę jeszcze statystyki koalicji.

Ostatnia edycja:

Hakerrrrr

Łucznik
Wynik reakcji
536
Postaram się zainteresować i potwierdzić, które plemiona grają ze sobą, bo do tej pory nie bardzo na to zważałem uwagę i od przyszłych statystyk wprowadzę jeszcze statystyki koalicji.
Pingwiny, Ogóry, Kaczki vs reszta.
Koalicja wielkiego pampersa ma o wiele więcej wiosek ale to ich nie uchroni przed spuszczeniem sobie.. ;>

pit273

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.671
Ale pieknie ten front przepychamy, nie liczyłem na tak łatwy świat :/

Do góry