start gracza a rozwój pkt.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199599
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser199599

Guest
Witam. Na wstępie chce powiedzieć, że zacząłem grać w plemiona od 9 lipca 2019r na świecie 142. Ochrone mam do 15.09 mając 425pkt.

Patrząc na niektórych graczy, zobaczyłem gościa, który też ma ochronę do 15.09, lecz on ma 809pkt.

Moje pytanie brzmi, co ja robię źle, że gościu tak bardzo się rozwinął punktowo ode mnie? Bardzo chętnie proszę o porady w tych kwestiach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199599

Guest
Trochę mnie dziwi, bo patrząc na jego profil utworzył w ten sam dzień co ja. Ja natomiast zacząłem w to grę grać niedawno. Staram się jak mogę. Na początku zbierałem na zbieradztwo i tak non stop pomału z punktami wychodziłem jako jedyny z tych nowych graczy na plus. Patrzę na resztę graczy, a tu gość w takim samym czasem ochronny ale z 2x większym. Może i to jest powód.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
na światach parzystych masz tak zwane pp czyli punkty premium. Można je np kupić za kasę. Dzięki nim kupujesz surowce albo skracasz czas budowy budynków. Niektórzy tyle ich wydają, że pierwszego dnia już mają drugą wioskę:p
 

DeletedUser199599

Guest
Pozatym na tych nieparzystych co są wyłączone pp. to można wymieniać na rynku surowce za punkty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry