start gracza a rozwój pkt.

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Brygadier, 12. Lip 2019.

Poleć tę stronę

1. Brygadier

Brygadier Chłop

Docenione treści:
    0
    Witam. Na wstępie chce powiedzieć, że zacząłem grać w plemiona od 9 lipca 2019r na świecie 142. Ochrone mam do 15.09 mając 425pkt.

Patrząc na niektórych graczy, zobaczyłem gościa, który też ma ochronę do 15.09, lecz on ma 809pkt.

Moje pytanie brzmi, co ja robię źle, że gościu tak bardzo się rozwinął punktowo ode mnie? Bardzo chętnie proszę o porady w tych kwestiach.

Last edited: 12. Lip 2019
  2. straszgo

straszgo Szlachcic

Docenione treści:
    913
    grasz na swiecie z premium ,gosc mogl kupowac surke za pp :)

3. Brygadier

Brygadier Chłop

Docenione treści:
    0
    Trochę mnie dziwi, bo patrząc na jego profil utworzył w ten sam dzień co ja. Ja natomiast zacząłem w to grę grać niedawno. Staram się jak mogę. Na początku zbierałem na zbieradztwo i tak non stop pomału z punktami wychodziłem jako jedyny z tych nowych graczy na plus. Patrzę na resztę graczy, a tu gość w takim samym czasem ochronny ale z 2x większym. Może i to jest powód.

4. Marseusz

Marseusz Pomocna Dłoń Pomocna Dłoń

Docenione treści:
    87
    na światach parzystych masz tak zwane pp czyli punkty premium. Można je np kupić za kasę. Dzięki nim kupujesz surowce albo skracasz czas budowy budynków. Niektórzy tyle ich wydają, że pierwszego dnia już mają drugą wioskę:p

5. Brygadier

Brygadier Chłop

Docenione treści:
    0
    Pozatym na tych nieparzystych co są wyłączone pp. to można wymieniać na rynku surowce za punkty?

Last edited: 12. Lip 2019
  6. Marseusz

Marseusz Pomocna Dłoń Pomocna Dłoń

Docenione treści:
    87