Stacjonowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15097
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym pomysłem

  • Dobry pomysł

    Głosy: 15 28,8%
  • nawet nawet

    Głosy: 5 9,6%
  • Zły pomysł

    Głosy: 23 44,2%
  • po jakiego to

    Głosy: 7 13,5%
  • dobry tylko do poprawki

    Głosy: 2 3,8%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

DeletedUser15097

Guest
Czasem mnie denerwuje to, że jak wysle do SWOJEJ wioski MOJE wojska to nie moge ich kontrolowac. Powinno się wprowadzić aby można je bylo dlaje kontrolowac. Niektórzy chcieliby wyslac offa do swej wioski i farmic aby do wioski gdzie są te wosjka. Tak to by mozna szybciej ulepszać wioski poprzez szybsze farmenie. a w terazniejszości trzeba farmic swym wojskiem co sie chce (a raczej wioski jakie sie chce) i handalarzami wysylac surowce.

Bardzo prosze o wypowiedzi
 

DeletedUser18182

Guest
Odp: Stacjonowanie

Może dasz sondę :rolleyes:...
Tak, to dobry pomysł, może wprowadźmy jeszcze tak, że jak mamy od kogoś wojska to możemy je kontrolować i przejąć mu wioskę...:confused:
NA NIE

Edit:
Sonda już jest
O widzę,że oddałeś głos na swój pomysł... :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15097

Guest
Odp: Stacjonowanie

Chodzi mi tylko o wlasne wioski a nie o wrogie (lub neutrealne)
 

DeletedUser18182

Guest
Odp: Stacjonowanie

NIE!
Dodaj do sondy:"I tak tego nie wprowadzą :mad:"
Logiczne to to jest...
PS.Popracuj nad błędami.
Ty farmioncy wojakó na wójnie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15097

Guest
Odp: Stacjonowanie

NIE!
Dodaj do sondy:"I tak tego nie wprowadzą :mad:"
Logiczne to to jest...
PS.Popracuj nad błędami.
Ty farmioncy wojakó na wójnie...

wracamy do tematu (zamiast klotni)

PS: Mam 13 lat więc czego się spodziewasz jezeli chodzi o błedy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stacjonowanie

wracamy do tematu (zamiast klotni)

PS: Mam 13 lat więc czego się spodziewasz jezeli chodzi o błedy

miałem nie interweniować w tym temacie ale.....przegiąłeś z wiekiem....
pomimo że mam 13 [prawie 14:p] to nie popełniam takich błędów jak ty!
napewno jakieś sś ale nie takie!
co do tematu...:rolleyes: był już podobny...wyszukiwarka nie jest groźna...nie było jeszcze ogłoszeń o zaginięciu ludzi korzystających z przeszukiwarki więc poszukaj....

a co do pomysłu jestem neutralny...
 

DeletedUser15097

Guest
Odp: Stacjonowanie

aaa ZAGINOLEM a tak na serio to dzisiaj mialem dwie kartkowki jeden sprawdzian wypilem dwa mountain dew (czy jakos tak) i mam nerwy jak (niewiadomo co) a wiec mozna mnie zrozumiec. A jezeli chodzi o to ze litery zezarlo to mam troche stara klawiature i nie wszystko sie "wklika" i zjada te litery
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Stacjonowanie

klawiatura ekranowa nie boli ;f....Co do tekstu skoro popełniasz takie błędy to znaczy że nie szanujesz czytelnika który czyta twoje posty ;/...Pomysł jest taki średni...Ja bym chciał by był wprowadzony bo to przecież logiczne ...Każdy król/władca przesyłał wojska między miastami,zamkami itp....

szanuj czytelników :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stacjonowanie

to przejmowanie wiosek zajmowało by mniej bo przesłał bym szlachcica do najbliżeszej wioski wroga i z tej wioski bym atakował
czyli dajmy np: z normalnej wioski grubas idzie 5 godzin a z tej bliżeszej 35 minut :D
jest różnica
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stacjonowanie

LOL to ja bym na ciebie wyslal 60k toporow 30k lekkiej i 3k taranow dasz rade sie obronic ?? NIE wiec co to za pomysl pomysl a pozniej pisz takie posty
 

DeletedUser15097

Guest
Odp: Stacjonowanie

No i co komu to pszeszkadza zmasowany atak kazdy by tak chcial hehe

aha i jak chcesz wiedziec to bym sie obronil bo mam zasade "na 1 offa powinno przypadac 5 deffa" wiec jak mam jednego topora to robie se 5 luków i mam cie w d**** hehe
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Stacjonowanie

wracamy do tematu (zamiast klotni)

PS: Mam 13 lat więc czego się spodziewasz jezeli chodzi o błedy

Jak miałem 13 lat, to pisałem bezbłędnie wszystkie wypracowania.
Rzutaowało to na moją ocenę końcoworoczną (6). Osobiście pomysł uważam
za trafny, choć za bardzo ułatwiłby grę.
 

DeletedUser15555

Guest
Odp: Stacjonowanie

Jestem na tak, choć to za bardzo ułatwiłoby grę. Mamy masę wiosek, w jednej zbieramy defa ze wszystkich, i bum, niedługo cała okolica nasza:p I grubasem byłoby za łatwo, krótszy czas drogi( jeszcze go w pomocy z rycerzem i by szedł do mojej wiochy 10 minut):p
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Stacjonowanie

Mamy masę wiosek, w jednej zbieramy defa ze wszystkich, i bum, niedługo cała okolica nasza:p I grubasem byłoby za łatwo, krótszy czas drogi( jeszcze go w pomocy z rycerzem i by szedł do mojej wiochy 10 minu

Defem to raczej za wiele byś nie "bumnął". Ze szlachcicem się zgodzę, że za
łatwo.
 

DeletedUser15555

Guest
Odp: Stacjonowanie

Sory, mała pomyłka, chodziło mi oczywiście o wojsko ofensywne :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stacjonowanie

Temat poruszanu juz ktorys raz.... odpowiedz zawsze brzmiala nie i chyba nic sie nie zmienilo. do zamkniecia
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Stacjonowanie

To wyobraż sobie że gracz koło ciebie ma 40 wiosek i w tym 15 ofów, z 14 przesyła do jednej i atakuje cię z siłą 80k toporów 25k lekkiej i co w tedy robisz??????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stacjonowanie

Edit:
Sonda już jest
O widzę,że oddałeś głos na swój pomysł... :D

Ma takie prawo,jeżeli pomysł mu sie podoba to czemu nie?;>

Ja nie mam zdania o tym pomysle..nawet nie chciało mi sie za bardzo jego czytac ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stacjonowanie

Przydało by się, aby można było wojska wysyłać do pomocy jak również przekazywać je odbiorcy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stacjonowanie

Dałem "do poprawki", ale nie uważam tak, ponieważ:
- Pomysł nie jest zły,
-ale i nie jest dobry,
-nawet nie "nawet nawet",
-tą 4 opcję to chyba z nudów dałeś,
-Pomysł ma takie szanse na ujrzenie blasku chwały u niemieckich die stamowców, jak
Ja nauczyć się niemieckiego(nie lubię tego języka ponieważ mam 5 z angielskiego i mi się mieszają te języki jak cholera, ze względu na ich tzw. podobieństwo)!



Mam 14 lat(prawie 15) i jakoś myślę, że nie masz prawa usprawiedliwiać się wiekiem, dlatego iż na forum i ogólnie w internecie jest wiele młodszych od nas, umiejących pisać o wiele lepiej niż Ty czy Ja.

(podczas pisania tego postu popełniłem 5 błędów tylko, dlatego że nie działa mi skrót klawiaturowy "ć" z powodów zainstalowanych sterowników do karty graficznej radeona, które korzystają z tego skrótu)

Pozdrawiam....
 
Status
Zamknięty.
Do góry