Sprzedaż/kupno kont oraz surowców

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Ponieważ w różnych serwisach aukcyjnych mnożą się ostatnio oferty sprzedaży kont czy też surowców w serwisie Plemiona.pl to przypominamy o fragmencie zasad gry, mówiącym iż:

5.2) Zabronione jest sprzedawanie i kupno kont, wiosek, surowców, wojsk, Punktów Premium, kodów umożliwiających otrzymanie Punktów Premium itp.(...)
Może pora rozwiać wątpliwości niektórych osób:
jeśli znajdziemy jakąkolwiek aukcję i uda nam się (a zazwyczaj się udaje) zidentyfikować uczestniczące w niej osoby, to będziemy zmuszeni zablokować takim użytkownikom dostęp do wszystkich obecnych oraz przyszłych światów na Plemiona.pl, bez możliwości innego rozwiązania sprawy.

Z góry zaznaczamy: wszelkie dopiski w stylu "sprzedaję czas a nie konto/surowce" nas nie interesują. Odwołania od uzyskanych w ten sposób banów nie są rozpatrywane. Nie wzruszają nas też opowieści pt. "ja nie wiedziałem". Jeśli ktoś ma za dużo pieniędzy i chce je marnować na konto które zostanie zbanowane... to pozazdrościć bogactwa i fantazji. Długi majowy weekend, to 74 blokady w 4 dni. Naprawdę mało to rozsądne.

Proszę się więc naprawdę mocno zastanowić, zanim wystawicie swoją ofertę na aukcji, lub złożycie ofertę kupna.

Zespół Plemiona.pl

PS Pokrewny temat: klik!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.