Spotkanie społeczności Plemion 2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182378

Guest
Drodzy gracze,

jak co roku zapraszamy Was na spotkanie teamów InnoGames z graczami, czyli niepowtarzalną okazję by poznać swoich ukochanych członków obsługi gry/forum i, podczas rozmowy nie tylko na temat gry, zaprzyjaźnić się z nimi przy wspólnej coli czy innym soczku. :)

W tym roku mamy nadzieję spotkać się z Wami w Krakowie.
Spotkanie odbędzie się 26 sierpnia, wieczorną porą (około 20). Wezmą w nim udział także społeczności pozostałych gier InnoGames, czyli pojawią się na nim zarówno teamowicze jak i gracze z Forge of Empires, Grepolis, The West, Tribal Wars 2 i Elvenar.

Jak nas znaleźć?
Spotkanie odbędzie się na terenie ośrodka Kolna: http://kolna.pl/ (ul. Kolna 2, 30-381 Kraków).
Po przybyciu należy zapytać w recepcji o spotkanie InnoGames, a zostaniecie skierowani w odpowiednią stronę.

Dla oszacowania liczby osób, które mają zamiar się pojawić, prosimy o przesłanie informacji w formie wiadomości na forum, podając w treści swoje imię i nazwisko.
Nie spodziewamy się tłumów (raczej najwyżej kilku osób), ale mimo wszystko jest to konieczne, m.in. ze względu na wymagania hotelu. Osoby niepełnoletnie muszą pojawić się z prawnym opiekunem (takie przypadki także poprosimy zaznaczyć w wiadomości).

Dla formalności: oczywiście jako nasi goście zostaniecie odpowiednio (miejmy nadzieję) nakarmieni, z pragnienia także nie pozwolimy Wam paść. Ze swojej strony musicie jedynie zorganizować dotarcie oraz ewentualny nocleg.

Mamy nadzieję, że chwile spędzone we wspólnym gronie pozostaną niezapomnianą pamiątką zarówno dla Graczy jak i członków Teamu.
Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia!
Wasz Plemiona Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora: