Spoiler

Podoba się?


  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pomysł, a mianowicie coś takiego. Jest BB-Code
Twój tekst wyświetlany po wciśnięciu "Spoiler"
spoilerpp.jpg


moja propozycja wygląda tak:

Twój tekst wyświetlany po wciśnięciu "Spoiler"
spoiler2l.jpg
 

DeletedUser

Guest
Chodzi Ci tylko o to, żeby zamiast napisu "spoiler", był "tekst"?? Bo jeśli tak, to jeśli CI to w czymś ulży to mogę na tak zagłosować, ale żadnej różnicy mi nie robi ;)
 

DeletedUser

Guest
Chodzi Ci tylko o to, żeby zamiast napisu "spoiler", był "tekst"?? Bo jeśli tak, to jeśli CI to w czymś ulży to mogę na tak zagłosować, ale żadnej różnicy mi nie robi ;)

Zgadzam się. Tylko zmiana słowa ,,Spoiler" na słowo ,,Tekst". To bez sensu, głos na nie :mad:!
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak.
Ponieważ w profilu pojedynczego gracza, lub plemienia spoiler o nazwie "Spoiler" nic nie zapowiada itp...
A jeśli w opisie plemienia by było zamiast "Spoiler" słowo "Nasza Historia" to byłoby ciekawiej;)
Można by także zrobić kolorki w ramce z napisem "Spoiler", oraz to słowo żeby można było jakimś kolorkiem napisać, lecz to inny pomysł[żeby nie było chodzi mi o kolor tego co się zawsze widzi, a nie zawartości spoilera:)
 

DeletedUser

Guest
Chodzi Ci tylko o to, żeby zamiast napisu "spoiler", był "tekst"?? Bo jeśli tak, to jeśli CI to w czymś ulży to mogę na tak zagłosować, ale żadnej różnicy mi nie robi ;)

Autorowi chodzi o to, aby gracz sam wybierał jakie słowo będzie zamiast "spolier". Np. może być napis "moje osiągnięcia", klikasz i wszystko się pojawia jak w przypadku "spoliera".
 

DeletedUser

Guest
Autorowi chodzi o to, aby gracz sam wybierał jakie słowo będzie zamiast "spolier". Np. może być napis "moje osiągnięcia", klikasz i wszystko się pojawia jak w przypadku "spoliera".

Jeśli tak, to sądzę że to dobra zmiana, ale już zagłosowałem...
 

DeletedUser75292

Guest
niedawno pojawił się taki temat ijeśli mnie pamięć nie myli to duża ilość osób była na tak... wystarczylo włączyć szukajkę, a nie podwajać tematy.
 

DeletedUser

Guest
niedawno pojawił się taki temat ijeśli mnie pamięć nie myli to duża ilość osób była na tak... wystarczylo włączyć szukajkę, a nie podwajać tematy.

Faktycznie był-przepraszam za powtórzenie tematu-czyli można zamknąć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry