Wydarzenie Spectaculum (VIII 2018)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659

Czempioni z bliska i z daleka, usłyszcie wieści! Spectaculum powraca!
Więc po raz kolejny przybądźcie by walczyć o sławę i fortunę!
Dołączcie do Spectaculum!


Drodzy Gracze,
Spectaculum powraca! Ale dzięki Waszym opiniom wydarzenie ma sporo zmian, by być jeszcze lepsze niż wcześniej! Turniej rozpocznie się 23 sierpnia o 12:00 i potrwa przez 14 dni, kończąc się 6 września.
Wydarzenie będzie aktywne na wszystkich światach oprócz Szybkich.

Poniżej znajdziecie wyjaśnienie zasad po zmianach. Obejrzyjcie także wideo dotyczące wydarzenia!

Życzymy Wam powodzenia i dobrej zabawy w turnieju!

Wasz Plemiona Team


Wejdź na arenę!
Spectaculum to ogólnoświatowy turniej, w którym każdy gracz zarządza swoim czempionem. Waszym zadaniem jest rywalizować w pojedynkach i tak doskonalić umiejętności swojego czempiona, aby móc pokonać przeciwników. Pojedynek rozpoczyna się, gdy wybierzecie jednego z możliwych przeciwników, którzy zostaną Wam zaprezentowani na arenie. W każdym pojedynku umiejętności Waszego czempiona będą porównywane do poziomu jego przeciwnika. Kto wygra minimum dwa z trzech konkursów, ten wygra pojedynek.

Za wygrane pojedynki otrzymuje się trofea, które możecie wymienić w sklepie wydarzenia na użyteczne zasoby, a także punkty umiejętności. Te punkty umiejętności można użyć do zwiększenia umiejętności czempiona, aby zwiększyć jego szanse na zwycięstwa w kolejnych pojedynkach.
Za każdy wygrany pojedynek otrzymujecie także punkty rankingowe, które będą wyznaczać ranking Waszego czempiona w turnieju. Aby walki były fair, czempioni będą parowani z innymi z tej samej ligi, dzięki czemu ich umiejętności będą na podobnym poziomie. Wygrane pojedynki będą skutkować awansem do wyższej ligi, z silniejszymi rywalami, ale także z lepszymi nagrodami w postaci dodatkowych trofeów, przyznawanych raz dziennie - w poziomie zależnym od ligi, w której znajduje się czempion.Ale pojedynki to nie jest beztroska zabawa, tylko męczące zajęcie. Aby zregenerować stracone siły czempion korzysta ze specjalnych nalewek. Na każdą bitwę zużywa jedną butelkę, a potem musi czekać aż giermkowie uzupełnią zapas donosząc nowe. Zajmuje to jednak nieco czasu.Zdobywaj nagrody!
Za swoją pozycję w lidze a także za każdy wygrany pojedynek czempion otrzymuje trofea. Poza tym będą dwie linie zadań, za ich wypełnianie w czasie wydarzenia można otrzymać dodatkowe trofea: jedne zadania wymagają trenowania czempiona, a drugie odnoszą się do miejsca w dziennym rankingu.
Zdobyte trofea można wymienić w sklepie wydarzenia na przydatne nagrody. Uważajcie, by nie zwlekać z tym do ostatniej chwili! Po zakończeniu wydarzenia sklep pozostanie otwarty jeszcze przez 48 godzin, a po tym czasie wszystkie niewykorzystane trofea zostaną bezpowrotnie utracone.Mamy nadzieję, że wydarzenie się Wam spodoba, życzymy Wam i Waszym czempionom powodzenia w turnieju!
Czekamy także na wszelkie Wasze opinie, prosimy o ich umieszczanie w tym temacie.

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja: