Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser156739

Guest
(1 dzień + 1 wieś) * 1200 = 2400

wzór jest dobry, nie mnoży się dni z wiochami :D

Znów na nowy świat idziesz? Miałeś zostać na stałe na 54 - zniknąłeś :p na innych też cię nie widzę.Gdzie ty się podziewasz?
Trzeba było dotrzymać mi towarzystwa na 54 to bym cię nauczył paru sztuczek :p
 

DeletedUser

Guest
Znów na nowy świat idziesz? Miałeś zostać na stałe na 54 - zniknąłeś :p na innych też cię nie widzę.Gdzie ty się podziewasz?
Trzeba było dotrzymać mi towarzystwa na 54 to bym cię nauczył paru sztuczek :p

chyba nie szczycisz się tym top12 na 54 :D:D:D
sztuczki ^^ - zachowaj dla siebie, będziesz lepiej ogarniał :)

miałeś zostać, a miałeś, tylko cenię sobie życie prywatne ponad tę grę, siłą wyższa była, musiałem kończyć szybko ;)
Gwarantuje Ci, że wkrótce się wynurzę z zapomnienia :)
 

DeletedUser156739

Guest
chyba nie szczycisz się tym top12 na 54 :D:D:D
sztuczki ^^ - zachowaj dla siebie, będziesz lepiej ogarniał :)

miałeś zostać, a miałeś, tylko cenię sobie życie prywatne ponad tę grę, siłą wyższa była, musiałem kończyć szybko ;)
Gwarantuje Ci, że wkrótce się wynurzę z zapomnienia :)

Darady pogodzić real z grą :p ja wchodzę 4x dziennie na 30 minut na plemiona i można ? można ! :p tak szczycę się bo mam czym ^^ ty nawet do top10 nigdy nie dobiłeś a ja jestem w topce od początku serwa :D dzisiaj wyjątkowo siedzę bo coś chory jestem :/ Top12 zostanie już na godzinach z zapomnieniu bo klepałem monetki a zaraz wiocha ładna wpadnie :p ciekawe czy ktoś na serwie ma więcej grubych (7) ode mnie :p A tak nawiasem pisząc :p zagraj sam i z chęcią zobaczę cię w czołówce gdzieś choć liczy to z cudem :D tak wiem jestem pro i kocham samouwielbienie <3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser158592

Guest
ehh szkoda ze tym razem nie zawitam i nie pocisne topki to 5k heh. Widze że Jarek z kotem startuje także 1200pp już przyznane :)
 

DeletedUser152810

Guest
Wiadmo czy jakieś ekipy startują ? odziwo jakoś cisza na ten temat ;/
 

DeletedUser158309

Guest
Witam wszystkich po 2 miesięcznej przerwie. Człowiek wraca do gry a tu takie zmiany, ech. Na specku zawitam ale tylko po to by przetestować tę nowość jaką jest ograniczenie farmienia.
 

DeletedUser154181

Guest
Zagrać czy też nie zagrać ?;d świat jak świat , może i będzie ciekawy może i nie ;p
 

DeletedUser160705

Guest
Ustawienia Troche dziwne .. Ten farming ograniczony mnie Ciekawi, Ale i tak podoba mi sie to ze wioski beda bardzo blisko siebie . Kazdy bedzie sie bil o farmy i nie wiem czy sam sobie dam rady . Ale sprobojemy .:)
 

DeletedUser

Guest
Darady pogodzić real z grą :p ja wchodzę 4x dziennie na 30 minut na plemiona i można ? można ! :p tak szczycę się bo mam czym ^^ ty nawet do top10 nigdy nie dobiłeś a ja jestem w topce od początku serwa :D dzisiaj wyjątkowo siedzę bo coś chory jestem :/ Top12 zostanie już na godzinach z zapomnieniu bo klepałem monetki a zaraz wiocha ładna wpadnie :p ciekawe czy ktoś na serwie ma więcej grubych (7) ode mnie :p A tak nawiasem pisząc :p zagraj sam i z chęcią zobaczę cię w czołówce gdzieś choć liczy to z cudem :D tak wiem jestem pro i kocham samouwielbienie <3

:D

Chyba sam się pogubiłeś w tym swoim uwielbieniu ^^
szkoda, że nie pamiętasz jak było na s52, gdzie tylko ja przejąłem - i to 3 wsie wroga, podczas, gdy całe MadHat nic nie mogło wskórać :) 4x dziennie po 30 min :confused::confused: Ty chyba sam siebie oszukujesz, jak grałem to prawie zawsze na gg byłeś, siedziałeś non toper i podniecałeś się ile to Ty już pik masz :D tudzież lk ;)
nie tyle na specka, co zapraszam na s55, choć pewnie się wyprzesz, bo topkujesz na 54 ;) Fakt, uprzedze Twoje genialne spostrzeżenie - tak, to ja latam ze świata na świat, przecież do mojego poziomu zniżał się nie będziesz :)
Grasz sam powiadasz - tylko nie wpychaj już tych zastów tylu ludziom, a jak chcesz się kłócić, to zapraszam na gg - to nie temat prywatnych rozmów, tym bardziej sprzeczek :) Niech panuje porządek, mimo że tę grę lubimy, bo farmimy ;);)
 

DeletedUser156739

Guest
A co mnie 52 interesuje? :D Owszem nie idę na 55 bo zostaje na stałe na 54 :) tak dokładnie do szkoły to mój sobowtór chodził :D spać też nie musiałem bo po co :D lama jesteś i tyle :*
 

DeletedUser

Guest
A co mnie 52 interesuje? :D Owszem nie idę na 55 bo zostaje na stałe na 54 :) tak dokładnie do szkoły to mój sobowtór chodził :D spać też nie musiałem bo po co :D lama jesteś i tyle :*

Kobieta mi patrzy w monitor, więc buziaka Ci nie dam, wybacz :D
na speku grasz ? :)
 

DeletedUser

Guest
Co tak wg znaczy godz wieczorne? Bo dla mnie to 24 a dla teamu pewnie przed wieczorynka :D
 

DeletedUser

Guest
Czy można prosić o podanie przypuszczalnego zakresu godzin startu, np. 21-23 bądź 19-21 bo wiele ludzi na choć taką informację czeka..?

Tak jak w poście wyżej ^^ to "godziny wieczorne" są pojęciem względnym..
 

DeletedUser157162

Guest
I ja zawitam ciekawe ustawienia jest jakieś wolne miejsce w jakiejś ekipce?
 
Status
Zamknięty.
Do góry