Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
dreda napisał:
więc... może warto zrobić jakieś wyjątki i np. żółta kropa, pojawiająca się po 48h braku aktywności - pozwalałaby usunąć takiego gracza z plemienia
przy tym czasie trwania świata 2 dni to i tak długo.. może administracja to przemyśli sobie..
Nie istnieje obecnie opcja takiego warunkowego usuwania z plemienia, więc nie możemy (póki co) tak zrobić.
 

DeletedUser135398

Guest
pewnie jak zwykle wystartuje, pocisne przez pierwszy tydzięń -2 i skończe :D
może znowu topka agro jak na poprzednim :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Domyślam się, że nie można rozgraniczyć wiosek barbarzyńskich, od graczy poza plemieniem..

Czyli albo można wsparcie wysyłać wszędzie (do wszystkich graczy i wszystkich wiosek) albo tylko do współplemieńców.

// dokładnie to miałem na myśli :) / kmic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser117636

Guest
Problem taki, że programiści nie przewidzieli takiej opcji, więc nie da się tego parametru tak zdefiniować.

Bo może nie było zapytań o takie coś. Tu na tym specjalu jest ograniczenie ilosci farmienia ale na 6 było kto więcej wyfarmi to ma większe plusy nie dało się tego zniwelować.

Ja rozumiem, zeby ktoś sobie nie robił defffówek i nie przesyłał deffa do wiosek ... i ograniczenie deff dla plemienia jest ok ....

...tylko można wprowdzić kod ... że jak wioska nie ma własciciela to nie obowiązuje ... Wtedy takich co-playerów i byłych bootówców łatwo załatwić. Bo nie bedą słac po 5 lk na setki wiosek barbarzyńnkich ... jak im ktoś może piki wstawić ...
fakt, że tu nie ma farmienia na maxa

ale na normalnych swiatach to strach iść spać przez pierwsze 48h serwa jak nie można wspierac bo człowieka taki pro-co-bot zjedzie i nie ma mocnych :(
 

DeletedUser

Guest
Piszecie o jednym komputerze w zasadach, a co wtedy jak będą 2 komputery na jednym łączu? to tez będzie kasacja jednego konta?
 

tutens

Kurier Plemion - członek plemienia roku 2010
Wynik reakcji
172
szykuj specjały, mam jakieś 8 litrów wina ryżowego z dodatkiem tymianku i pomarańczy i do tego nalewkę aroniową, reflektujesz?

hmmmm a czy ktoś przemyślał sprawę zasięgu szlachty dogłębnie? co będzie jak banda palantów zrobi szarą plamę jakimiś kontami-krzakami?

edit, albo skasują się bo ktoś ich skatasuje... :D
 

DeletedUser

Guest
Wszystko fajnie, ale zasięg szlachty to chyba jakaś pomyłka. Zapewne będzie to ograniczać wielu graczy ponieważ nie każdy lubi przejmować co popadnie oraz utrudni to w dużym stopniu współpracę między współplemieńcami i ciężko będzie zorganizować jakąś większą akcje.
 

DeletedUser

Guest
W końcu świat bez zbędnych dodatków, bez 'morale'.
Ukłon w strone administracji.
 

DeletedUser54408

Guest
moim zdaniem szkodliwy jest nie brak możliwości opuszczania plemienia, a brak możliwości wypraszania graczy nieaktywnych :mad:
w ostatnim specialu widać było jak na dłoni ponad połowę nieaktywnych graczy w wielu plemionach, którzy tkwili tam z 200-300 punktami.. i na domiar złego żaden do końca nie usunął konta, by ustąpić miejsca innym ;/
podobną szkodą dla grających, jest brak możliwości wyproszenia gracza przejętego z ilością punktów ZERO, który obraziwszy się, że stracił wieś - więcej się nie loguje i dopiero po 14 dniach jego konto wygasa :(
sluszna uwaga....

swoja droga jestem ciekaw jak wypadnie drastyczne ograniczenie farmienia na tak krotkim swiecie...
 

DeletedUser137434

Guest
Ustawienia bardzo ciekawe.

Jedyny zarzut to do ilości ludzi w plemieniu.

Zmniejszyć do 20-25 osób :p
 

DeletedUser

Guest
wytłumaczyłby mi ktoś na czym dokłandnie polega ograniczenie farmienia? wynik ktory wychodzi ze wzoru to max liczba mozliwych zrabowanych surowcow czy max ilosc wyslanych atakow na dzien?
 

DeletedUser156228

Guest
wytłumaczyłby mi ktoś na czym dokłandnie polega ograniczenie farmienia? wynik ktory wychodzi ze wzoru to max liczba mozliwych zrabowanych surowcow czy max ilosc wyslanych atakow na dzien?

Jest to maksymalna liczba zrabowanych surowców.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Popieram Bogvera, ograniczcie liczbe osób :) Jest na to jakaś szansa?

edit:

czy w tym wzorze czasem nie ma błędu? czy ilość wiosek nie powinna sie mnożyc z ilością dni na świecie a nie dodawać?

(dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 1200
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157172

Guest
pytanie następujące


nie farmie przez pierwsze 3 dni ... czy ten limit farmienia przenosi mi sie na następny dzień ?

np w pierwszy dzień można 2400 surowców w 2 dzień 3600 w 3 4800 co w 3 dzien daje 10800

czy moze jest inaczej i jak nie farmie to tylko zostaje mi limit z 3 dnia gry czyli 4800 ?
 

DeletedUser

Guest
pytanie następujące


nie farmie przez pierwsze 3 dni ... czy ten limit farmienia przenosi mi sie na następny dzień ?

np w pierwszy dzień można 2400 surowców w 2 dzień 3600 w 3 4800 co w 3 dzien daje 10800

czy moze jest inaczej i jak nie farmie to tylko zostaje mi limit z 3 dnia gry czyli 4800 ?

Nie, nie przenosi Ci się :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry