Special 7 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
skoro tu testujecie ograniczenie to mam nadzieje ze na 55 nie bedzie bo nie bedzie jeszcze przetestowane:d

ustawienia bardzo fajne, nie mam zbytnio czasu jak narazie ale z Lohem moze pykniemy dla zabawy:D

strasznie krótki ten swiat;d czy ja dobrze widze czy to jakis bład?:p

jakby ktos robil plemie to chetnie poslucham ofert:p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Ustawienia zdecydowanie na + zobaczymy jak wyjdzie ograniczenie :), ale mysle że na prędkości 3 nie będzie to oddawało w pełni sytuacji...
 

DeletedUser158723

Guest
Ustawienia ciekawe jednak bez co-playera nie dam rady. ;/
 

DeletedUser

Guest
Ja zawitam.. może nawet ekipę swoją poprowadzę jeśli będzie mi się bardzo chciało. ;)
 

DeletedUser119490

Guest
noobki już płaczą , że bez co nie dadzą rady hahah ... śmiech z takich ... chociaż świat dobry właśnie dla nich ... na normalnych po miesiącu gry już ich nie ma , bo w końcu mama przyjdzie, że trzeba isc do szkoły i szlaban na komputer :D ale tutaj ... może poudają , że grypa czy coś i będzie topka :)
 

DeletedUser

Guest
90% ludzi którzy osiągnęli jakieś top200 już grają na copkach. ;) Przykre, ale trudno się mówi. Jednakże Ci najlepsi nie potrzebują takich tuningów i bez tego walą pierwsze miejsca. ;)
 

DeletedUser158723

Guest
90% ludzi którzy osiągnęli jakieś top200 już grają na copkach. ;) Przykre, ale trudno się mówi. Jednakże Ci najlepsi nie potrzebują takich tuningów i bez tego walą pierwsze miejsca. ;)

Do tej pory nigdy nie grałem z co-player'em a special i speed 3 bez tego nie da rady ciągnąć więc nie pisać mi tu że najlepsi dadzą sobie radę bez co-player'ów bo mi nie o to chodzi po prostu chcę mieć też jakiś czas wolny od plemion, szkoły itp. :)
 

DeletedUser

Guest
Wojsko lata normalnym tempem więc nie trzeba się martwić o to czy ktoś Cię nie przejmie w tempie bliżej natychmiastowego jak to było na ostatnim specjalu. ;)

PS
Narzekaliście na długość tego specka, ale spójrzcie.. Na ostatnim po roszadzie między plemionami już wszystko się rozwiązało i dalsza gra stała się nudna (wiem to z opowieści. :))
 

DeletedUser

Guest
90% ludzi którzy osiągnęli jakieś top200 już grają na copkach. ;) Przykre, ale trudno się mówi. Jednakże Ci najlepsi nie potrzebują takich tuningów i bez tego walą pierwsze miejsca. ;)

Nie przesadzaj, że 90%.. :) pewnie nawet nie połowa ;)

Generalnie chodzi o to, by z gry naprawdę czerpać przyjemność, a nie siedzieć 20h przed kompem, albo logować się co pół godziny na konto.. Gra nie może znajdować się przed naszym życiem prywatnym, a żeby na takim specjalu mieć topkę grając samemu, to niestety trzeba trochę dostosować swoje życie do plemion. Mając kogoś do pomocy przy koncie, zawsze można ten czas jakoś rozłożyć - szczególnie jeśli jeden np. chodzi do szkoły, a drugi studiuje wieczorowo. Dlatego ja sam nie krytykuję co-playingu, bo pozwala jakoś wybrnąć z wojny pomiędzy życiem realnym, a plemionami :)

Co do samego świata - naprawdę ciekawa konfiguracja, ze względu na małe odległości, bardzo szybko może się zmieniać sytuacja na serwerze :)
 

DeletedUser

Guest
Gra nie może znajdować się przed naszym życiem prywatnym, a żeby na takim specjalu mieć topkę grając samemu,

Na poprzednim specku miałem topkę grając samemu i pragnę zauważyć, że wchodziłem tylko parę razy dziennie. ;) Potem mi chęci do gry uszły i spałem, a następnie mnie zjechali. ;)
 

DeletedUser158229

Guest
szkoda ze predkosc jednostek zwykla:(
Zobaczymy jak opcja z ograniczeniem farmienia. Brak milisekund, podobnie jak na s52, też dobry
 

DeletedUser119490

Guest
Do tej pory nigdy nie grałem z co-player'em a special i speed 3 bez tego nie da rady ciągnąć więc nie pisać mi tu że najlepsi dadzą sobie radę bez co-player'ów bo mi nie o to chodzi po prostu chcę mieć też jakiś czas wolny od plemion, szkoły itp. :)

Skoro samemu nie potrafisz, to może nie zasługujesz ?

I w ogóle co ma co- , do życia prywatnego ? Grasz na tyle, na ile potrafisz , na ile masz czas ... masz tak topke albo nie i to jest uczciwe ... a dążenie na siłę do topki, poprzez np. co- jest trochę żałosne i świadczy o tym kimś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser139662

Guest
moim zdaniem szkodliwy jest nie brak możliwości opuszczania plemienia, a brak możliwości wypraszania graczy nieaktywnych :mad:
w ostatnim specialu widać było jak na dłoni ponad połowę nieaktywnych graczy w wielu plemionach, którzy tkwili tam z 200-300 punktami.. i na domiar złego żaden do końca nie usunął konta, by ustąpić miejsca innym ;/
podobną szkodą dla grających, jest brak możliwości wyproszenia gracza przejętego z ilością punktów ZERO, który obraziwszy się, że stracił wieś - więcej się nie loguje i dopiero po 14 dniach jego konto wygasa :(

więc... może warto zrobić jakieś wyjątki i np. żółta kropa, pojawiająca się po 48h braku aktywności - pozwalałaby usunąć takiego gracza z plemienia
przy tym czasie trwania świata 2 dni to i tak długo.. może administracja to przemyśli sobie..

ale tym razem nie zagram - z zasady nie gram na więcej niż na jednym świecie na raz.. ;)
 

DeletedUser117636

Guest
Mi się tylko podoba to, że nie ma ustawienia zacznij od nowa ... to se koksy nie zrobią masy barbarzyńskich ...

Ale za to bedzie masa multikont jak wsześniej na specku bo bedą pisać, ze trafili obok kolegi i dali kasację ...i na "nowym koncie startują" ... zabierajkąc jedno darmowe miejsce uczciwym graczom !!!.

Grałem gdzieś kiedyś na szwajcarskim serwie gdzie na mapie było może z 30 barb a jakieś 700 graczy i tak tu powinno być wszak mało można będzie nafarmić to było by dodatkowym atutem aby trafić na pustą barbę ;)

a zmiany plemienia przez pierwsze 3 dni to bład bo sie zadeffuja ... w ostatniej minucie ... powinno byc mozliwosc jednokrotnego opuszczenia i dołaczenia po 3 dniach do plemienia nawet na te 15 minut po starcie serwa ... a druga zmiana tak jak jest napisane.
 

DeletedUser160120

Guest
moim zdaniem szkodliwy jest nie brak możliwości opuszczania plemienia, a brak możliwości wypraszania graczy nieaktywnych

moim zdaniem konto nie aktywne od 3 dni = usunięcie konta.
 

DeletedUser117636

Guest
Zadam pytanie takie jak na SPECJAL6 dlaczego nie bedzie można wspierac wiosek barbarzyńskich ... co to za problem ???

Na specjalu to mało ważne ale na normalnym świecie pewnie to wprowadzicie a to daje duży plus jak można deffowac barbarki ... bo ja strasznie lubie przejmowac barbarzyńskie ... mogę napisać żem w tym prawdziwy miszcz :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
115
Zadam pytanie takie jak na SPECJAL6 dlaczego nie bedzie można wspierac wiosek barbarzyńskich ... co to za problem ???

Na specjalu to mało ważne ale na normalnym świecie pewnie to wprowadzicie a to daje duży plus jak można deffowac barbarki ... bo ja strasznie lubie przejmowac barbarzyńskie ... mogę napisać żem w tym prawdziwy miszcz :cool:

Każdy wie, że chodzi Ci o wstawianie pików do barb, żeby CO fajterzy nie farmili Ci surki ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry