Special 26!

Miyabi

Miecznik
Wynik reakcji
179
No nic. Myślałem, że sobie pogram na froncie dalej, ale niestety wyłapałem bana.

Nie tak jak wszyscy pisali że za skrypty do ataku tylko... Za skrypt do wyciągania koordow z mapy, praktycznie inldentyczny jak ten co w skryptptece. Ban słuszny bo jednak jest zapis że nie można niczego z poza listy. Beznadziejne przeoczenie. Beznadziejnie, że go nawet nie użyłem bo był tak dramatycznie niefunkcjonalny. Trudno.

Naprawdę ciekawy świat, ciekawe ustawienia. Fajnie się grało. Pozdro ;)
 

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
78
flesze.png*

Chyba, że gopniku przyznajesz, że TT= te śmieciowe plemiona wymienione wyżej

Kto Wam to PP sponsoruje, chyba LGBT hehe
 
Wynik reakcji
40
No nic. Myślałem, że sobie pogram na froncie dalej, ale niestety wyłapałem bana.

Nie tak jak wszyscy pisali że za skrypty do ataku tylko... Za skrypt do wyciągania koordow z mapy, praktycznie inldentyczny jak ten co w skryptptece. Ban słuszny bo jednak jest zapis że nie można niczego z poza listy. Beznadziejne przeoczenie. Beznadziejnie, że go nawet nie użyłem bo był tak dramatycznie niefunkcjonalny. Trudno.

Naprawdę ciekawy świat, ciekawe ustawienia. Fajnie się grało. Pozdro ;)
Kto pytał
 

LordSiekier

Miecznik
Wynik reakcji
78
gf-GeFS-9UmY-5BZw_jaroslaw-kaczynski-forum-ekonomiczne-karpacz-2022-1920x1080-nocrop.jpg
Patrząc na wcześniejszą grafikę umieszczoną przez gracza TT, nie chce zagłębiać się jak mogła wyglądać ta rozmowa dyplomatyczna miedzy TT a Sukuna (KP)

Fajny świat był, macie aktywną i sprawdzoną ekipę, mogliście nie zachęcać @Sukuna do odłączenia się, to byśmy coś pograli jeszcze, a tak to jako plemie z totalnej łapanki mamy grać na ekipe + ich piesków?
 

Santi

Miecznik
Wynik reakcji
37
No nic. Myślałem, że sobie pogram na froncie dalej, ale niestety wyłapałem bana.

Nie tak jak wszyscy pisali że za skrypty do ataku tylko... Za skrypt do wyciągania koordow z mapy, praktycznie inldentyczny jak ten co w skryptptece. Ban słuszny bo jednak jest zapis że nie można niczego z poza listy. Beznadziejne przeoczenie. Beznadziejnie, że go nawet nie użyłem bo był tak dramatycznie niefunkcjonalny. Trudno.

Naprawdę ciekawy świat, ciekawe ustawienia. Fajnie się grało. Pozdro ;)
,,Skrypt praktycznie identyczny,,
,,Nawet go nie użyłem,dramatycznie niefunkcjonalny,,
Zagrywka IQ 5 xD
 

Kobra Bąbel

Miecznik
Wynik reakcji
609
View attachment 41467*

Chyba, że gopniku przyznajesz, że TT= te śmieciowe plemiona wymienione wyżej

Kto Wam to PP sponsoruj

View attachment 41471
Patrząc na wcześniejszą grafikę umieszczoną przez gracza TT, nie chce zagłębiać się jak mogła wyglądać ta rozmowa dyplomatyczna miedzy TT a Sukuna (KP)

Fajny świat był, macie aktywną i sprawdzoną ekipę, mogliście nie zachęcać @Sukuna do odłączenia się, to byśmy coś pograli jeszcze, a tak to jako plemie z totalnej łapanki mamy grać na ekipe + ich piesków?
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD????

weź już odpocznij, tacy mocni byliście, +70 wiosek dziennie, farma i holi siada... oj coompel coompel <rotfl><rotfl><rotfl>
 

Jesuus

Pikinier
Wynik reakcji
8
Jeju, na każdym jebanym świecie tak samo... Da się zaprosić kogoś obok, jeb chłopy po 300 darm robią, nie da się zaprosić kogoś obok siebie, jeb pół świata jako jedno plemię, a chuj pojebie takie granie, jak ta gra jest tak prosta jak jebanie gdzie jedynie ilość graczy daje zwycięstwo, a dodatkowo grają w to tylko sprzedawczyki, co za bezpieczne miejsce matke sprzedadzą. Special dla ludzi specjalnej troski. Kto pytał? Nikt, gra się zepsuła.
 
Do góry