Special 26!

Kobra Bąbel

Miecznik
Wynik reakcji
609
znaczy się ja zasadniczo jestem graczem ze światów z pp więc Ci pocisk nie wyszedł :p to że nie zamierzam wydawać hajsu na jakiegoś gówbnianego speciela który każdy ma w dupie to co innego xD
znaczy się ja zasadniczo napisałem prawdę, o tOBIE na s26, więc Ci odpowiedź nie wyszła :p to, że nie zamierzam wylewać więcej wypocin na jakiegoś gówbnianego foNTOWCA, którego każdy ma w p*pce to co innego xD

1660212057140.png
1660212084960.png
 

CheffMatt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
500
znaczy się ja zasadniczo napisałem prawdę, o tOBIE na s26, więc Ci odpowiedź nie wyszła :p to, że nie zamierzam wylewać więcej wypocin na jakiegoś gówbnianego foNTOWCA, którego każdy ma w p*pce to co innego xD

View attachment 39937
View attachment 39938
ja się na forum nie odzywałem już od dłuższego czasu xd wszedłem wczoraj a tu 6 powiadomień że zostałem oznaczony tu i tam i jeszcze gdzieś xD w dodatkj nawet na 179 gdzie nawet nie gram i gówno mnie ten świat interesuje xD także chyba niezbyt mnie mają w pipkach choć osobiście bardzo bym chciał by tak było :) Niestety boli wielu ludzi wielki CheffMatt i nadal musicie mnie zaczepiać na każdym, kroku :/

Tymczasem sram wam do mord i mam was w dupie. bez pozdrowień :x
 
Ostatnia edycja:

zulbert

Chłop
Wynik reakcji
16
ja się na forum nie odzywałem już od dłuższego czasu xd wszedłem wczoraj a tu 6 powiadomień że zostałem oznaczony tu i tam i jeszcze gdzieś xD w dodatkj nawet na 179 gdzie nawet nie gram i gówno mnie ten świat interesuje xD także chyba niezbyt mnie mają w pipkach choć osobiście bardzo bym chciał by tak było :) Niestety boli wielu ludzi wielki CheffMatt i nadal musicie mnie zaczepiać na każdym, kroku :/

Tymczasem sram wam do mord i mam was w dupie. bez pozdrowień :x
Dobra ale proste pytanie
Kto pytal
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Straty 15 osob sa duzo mniejsze niz straty 1 osoby lecacej na 50k pp xd

Ten off kosztowal go z 200zl zD

Mówisz o Waszych 2 offach?

A deff lecial z dość daleka, bo widziałem dojścia, no niestety, jak reszta świata się boi masówki to co zrobisz
 
Do góry