Special 26!

Kobra Bąbel

Miecznik
Wynik reakcji
609
Nie wiem kim jesteś ale dzięki xd

Nie ma jak konkurować jak wy latacie karetami i pełnymi offami a my możemy pochwalić się 2 szlachcicami i może 1/3 offa xd Cały nasz deff starczyłby na max 1 offa, a gdzie reszta. Nie umniejszam oczywiście bo wiadomo że to inna liga, TT gra już od kilku lat i znacie się na wylot, ja zrobiłem zlepke w centrum żeby poklikać, u nas nikt nie wydawał pp u was z 15 osób 9 leciało ostro.

Pozdrawiam z rodziną

Z niepełnym szacunkiem @Jacq i bez żadnego szacunku @CheffMatt, ale wbijając na świat z PP i płacząc o PPki - polecam dobrze się zastanowić zanim cokolwiek napiszecie znowu :( No ale grafika to macie fest mocnego. Buziole!

1660145182774.png
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Z niepełnym szacunkiem @Jacq i bez żadnego szacunku @CheffMatt, ale wbijając na świat z PP i płacząc o PPki - polecam dobrze się zastanowić zanim cokolwiek napiszecie znowu :( No ale grafika to macie fest mocnego. Buziole!

View attachment 39912

Nie nazwałbym tego płakaniem. Ja wiem że to normalne jak świat jest z pp to można grać na pp, po prostu twój durny koleżka insynuuje jakbyśmy przegrali w równej walce, i chciałem podkreślić że szans nie było, można było wybronić ze dwie wioski owszem ale za wiele by to nie pomogło bo i tak i tak mieliśmy całym plemieniem podejrzewam mniej deffa niż jeden gracz u was. A co do CheffMatta mi się grało z nim dobrze, jak macie z nim jakiś spór to już nie mój interes.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Wygrali lepsi i tyle, część graczy TT lubię, część mi totalnie wisi. Od początku mówiłem że TT ma chyba największe szanse na wygranie speciala, powodzenia.

Aha i
comment_RdbkSlVhgHwHV2EPdc2VBPy7Sdh0H0oN,w400.jpg
 

CheffMatt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
500
Z niepełnym szacunkiem @Jacq i bez żadnego szacunku @CheffMatt, ale wbijając na świat z PP i płacząc o PPki - polecam dobrze się zastanowić zanim cokolwiek napiszecie znowu :( No ale grafika to macie fest mocnego. Buziole!

View attachment 39912
znaczy się ja zasadniczo jestem graczem ze światów z pp więc Ci pocisk nie wyszedł :p to że nie zamierzam wydawać hajsu na jakiegoś gówbnianego speciela który każdy ma w dupie to co innego xD
 

CheffMatt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
500
Ale rozpędzone są tiery, a jeszcze protokół tip top nie został odpalony
czekaj i patrz jak się będą zwijać z tego specjala z pizdą na czole xD

bierzcie te moje wioski raz raz, żebym mógł sobie zxcząć od nowa na obrzeżach :p wrócę po moje wioski i po całe wasze gówniane plemie ^^ Obywatel będzie pierwszy jakby ktoś pytał :) za vbycie szmatą bez honoru :)
 

CheffMatt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
500
powiedz że jesteś tępą atencyjną pizdą nie mówiąc że jesteś szilka

te twoje cytaty nie wiem co mają oznaczać bo każdy myślący człowiek rozumie co tam jest napisane i nie widzi tam nic dziwnego, ale ty jako pusta atencyjna szmata oczywiście nie potrafisz tego zrozumieć, no cóż, zaskoczony jakoś wielce nie jestem, kto się kurwą urodził damą nie zdechnie
 
Do góry