Special 26!

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.805
Jako nowy gracz światów P2W Giełdowych, chciałem spytać jakiegoś weterana z większym stażem o jakieś porady i triki.

Krótki Opis Sytuacji:
• Klikałem eko na czas,
- (Tak jak sąsiad)
• Jestem w TOP 100 ilości splądrowanych wiosek,
- (Tak jak sąsiad)

Problem: Sąsiad mi 1.5k pkt w 24h odskoczył pierwszego dnia, i nie do końca wiem co robić, bo gra sama w sobie nie ma samouczka. Co robić?

HELP!!1!one!
 

RyZyKk

Chłop
Wynik reakcji
6
Jako nowy gracz światów P2W Giełdowych, chciałem spytać jakiegoś weterana z większym stażem o jakieś porady i triki.

Krótki Opis Sytuacji:
• Klikałem eko na czas,
- (Tak jak sąsiad)
• Jestem w TOP 100 ilości splądrowanych wiosek,
- (Tak jak sąsiad)

Problem: Sąsiad mi 1.5k pkt w 24h odskoczył pierwszego dnia, i nie do końca wiem co robić, bo gra sama w sobie nie ma samouczka. Co robić?

HELP!!1!one!
słuchaj chyba naczytałeś się poradników z Internetu z 2010r. teraz tylko zbieractwo farma jest mniej efektywna i czasochłonna.
 

exTazy

Chłop
Wynik reakcji
74
Dobra tylko jedna sprawa @Fabcio and Maciuś mówisz o specialu czy normalnych nieparzystych światach?

A co do wypowiedzi @rydzyk to nie do końca się zgodzę.

Aktualnie to na początkowym etapie gry najlepiej grać delikatnie pomieszanym wojskiem. Ja preferuję do końca ochrony zrobić:
1500pik
1500miecz
750topa
300lk

Dzięki temu możemy śmiało farmic wioski barbarzyńskie a na koniec ochrony farmic warzywa z okolicy a przy okazji wysyłać defa na zbieractwo.
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.295
Jako nowy gracz światów P2W Giełdowych, chciałem spytać jakiegoś weterana z większym stażem o jakieś porady i triki.

Krótki Opis Sytuacji:
• Klikałem eko na czas,
- (Tak jak sąsiad)
• Jestem w TOP 100 ilości splądrowanych wiosek,
- (Tak jak sąsiad)

Problem: Sąsiad mi 1.5k pkt w 24h odskoczył pierwszego dnia, i nie do końca wiem co robić, bo gra sama w sobie nie ma samouczka. Co robić?

HELP!!1!one!
Opcja nr 1. Zakup pakiecik pp tak jak sąsiad i kupuj sobie surke
Opcja nr 2. Jak nie chcesz wydawać pieniążków to światy z giełdą startują co 2 miesiące i wtedy możesz sobie zarobić ppczki na świat na którym będziesz chciał zagrać.
Opcja nr 3. Nie graj na światach z giełdą to nie będziesz musiał narzekać na system p2w

Pozdrawiam z rodzinką
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.805
Nie no nie żartujcie sobie, napewno musi być jakiś counter-play, o którym nie wiem.

Co w przypadku, czysto hipotetycznie szacując, gdy:

• Sąsiad stawia pałac i połówkę off’a w 3 dni, przy moim, dla porównania - aktywnie klikanym eko 18/18 i żelaznym deffie 100/100?

No nie uwierzę, że ludzie tak grają na codzień - co świat.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Nie no nie żartujcie sobie, napewno musi być jakiś counter-play, o którym nie wiem.

Co w przypadku, czysto hipotetycznie szacując, gdy:

• Sąsiad stawia pałac i połówkę off’a w 3 dni, przy moim, dla porównania - aktywnie klikanym eko 18/18 i żelaznym deffie 100/100?

No nie uwierzę, że ludzie tak grają na codzień - co świat.

Grają :p Światy z PP też mają swój urok, raz na jakiś czas fajnie tak pograć
 

jacho99

Miecznik
Wynik reakcji
807
Jako nowy gracz światów P2W Giełdowych, chciałem spytać jakiegoś weterana z większym stażem o jakieś porady i triki.

Krótki Opis Sytuacji:
• Klikałem eko na czas,
- (Tak jak sąsiad)
• Jestem w TOP 100 ilości splądrowanych wiosek,
- (Tak jak sąsiad)

Problem: Sąsiad mi 1.5k pkt w 24h odskoczył pierwszego dnia, i nie do końca wiem co robić, bo gra sama w sobie nie ma samouczka. Co robić?

HELP!!1!one!


Fabcio tutaj nie ma logiki, niektórzy np na studiach jezdza dobrymi samochodami a inni tramwajem, co nie swiadczy ze Ci jezdzący tramwajem sa gorsi, po prostu maja pod góre :),
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.641
Coraz wyższy poziom tych speciali xD
Kiedyś za pushing wymianą surki 1:2 były bany a teraz normalnie kupujesz sobie wszystko za pp i jest legit
 
Wynik reakcji
2.804
Nie no nie żartujcie sobie, napewno musi być jakiś counter-play, o którym nie wiem.

Co w przypadku, czysto hipotetycznie szacując, gdy:

• Sąsiad stawia pałac i połówkę off’a w 3 dni, przy moim, dla porównania - aktywnie klikanym eko 18/18 i żelaznym deffie 100/100?

No nie uwierzę, że ludzie tak grają na codzień - co świat.
Jedyny słuszny counter play

1659529616959.png
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.805
No i takiej odpowiedzi oczekiwałem!

Już drugiego dnia wiem, że będę walony na pizzę, bo za mało zapłaciłem. Ba, nawet hawajską, bo to jakiś Ananasik we mnie wleci.

Mam nadzieję, że na następnym specjalu będzie opcja dokupywania miejsc w końcowym za PLN’y.

(Ale to chyba w dział propozycji muszę wrzucić)
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.805
Myślę (MOJE ZDANIE), że wraz z upadkiem non-Premium - wartość blaszek całkowicie upadnie, za czym pójdzie spadek w ilości graczy.

(Przynajmniej tych którzy lubili element rywalizacji na równych zasadach)

Tak samo było w innych krajach, gdzie gracze zamiast klikać rodowity P2W migrowali na fair-play internationala.

(Oczywiście w tych samych ekipach, które przez lata tworzyli przeciwko np. Szwedom, którzy tam obecnie dominują)
 
Wynik reakcji
59.447
Myślę (MOJE ZDANIE), że wraz z upadkiem non-Premium - wartość blaszek całkowicie upadnie, za czym pójdzie spadek w ilości graczy.

(Przynajmniej tych którzy lubili element rywalizacji na równych zasadach)

Tak samo było w innych krajach, gdzie gracze zamiast klikać rodowity P2W migrowali na fair-play internationala.

(Oczywiście w tych samych ekipach, które przez lata tworzyli przeciwko np. Szwedom, którzy tam obecnie dominują)
Trochę zabawne, że jak mają upaść światy non-Premium to tylko i wyłącznie z winy graczy non-Premium xD

no cóż jeszcze chyba Niemcy mają takie światy, więc nie wsyzstko stracone :D
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.805
Fabcio to ten typ człowieka co będąc wegetarianinem wchodzi do burgerowni i narzeka że w burgerach jest mięso

Noo, sporo narzekam. Na messengerze to kręcę taki Hollywood jak widzę pary typu homo, że przy rodzicach lepiej nie oglądać.

Musimy się złapać na jakiejś grupce to odrazu będziesz miał lepszy humor.

Trochę zabawne, że jak mają upaść światy non-Premium to tylko i wyłącznie z winy graczy non-Premium xD

Po części wina napewno leży po stronie graczy, i nie mówię że nie masz racji - bo ją masz. No, ale znajdź mi grę w której gracze nie szukają obejścia systemu, glitchy, bugów.

Tak długo jak ustawienia świata, w jakiejkolwiek grze competetive, będą na to pozwalały - tak gracze będą próbowali wykorzystać przewagę nad przeciwnikiem.

Różnica jest taka, że światy bez giełdy - mogą, choć nie są, być fair. No, a te drugie niestety nigdy takimi nie będą. Zgadza się?
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.805
kosa to najlepsza przewaga nad przeciwnikiem co nie Fabcio <boks>

Oj taak, taki taktyczny krecik to już chyba element gry w tych czasach. A sam proces tropienia brzydala poprzez zmienianie interpunkcji w grupówkach pozwala poczuć się jak Sherlock Holmes.

Koniec końców zapobiegawczo, wjechały ustawienia ograniczające wyjście z plemienia po x dniach.
Tak samo w przypadku, gdy gracze zaczęli tworzyć darmy by z nich czyścić sobie wioski, a potem je podbijać - tu też zareagował support i zablokował przenosiny/zapraszanie w okolice znajomego.

Następnym problemem są właśnie masówki, pompujące konta poprzez rozbiórki. No, ale jestem pewien że i na to Kmicek coś przekmini.

Dobra, już siedzę cicho bo polowe dyskusji światowej chyba nabiłem dziś. My bad XD
 
Do góry